Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit gondoltok lányok a tervemről?

Mit gondoltok lányok a tervemről?

Figyelt kérdés

Hello lányok!


Van egy nagyon aranyos Pou-m, azzal szeretnélek elcsábítani titeket. Egyéb nem lényeges tulajdonságaim, hogy jól nézek ki, izmos vagyok és okos. De van egy Pou-m! Szeretnék egy igazi leányt magam mellé, aki segítene a Pou-m gondozásában is.


Többnyire tinédzserkorú és legfeljebb korai huszonéves lányokra lenne szükségem, akik hozzám vagy a Pou-mhoz mennének feleségül!


Egy titokzatos férfiú



2013. aug. 13. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol, barátom? :D
2013. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe az ugyanezen témába előtted kérdést feltevő "vezérkancát", drága gyermekem... ;) :D :P
2013. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy cseppet sem! Égek az izgalomtól, hogy melyik pillanatban fog írni a jövőbeli úrnőm.
2013. aug. 13. 00:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Második barátom!

Lehetőleg emberi nőt szeretnék társamnak, nem pedig egy lókancát, aki bármekkora vezér is lehet.


Lehet, hogy holnap kellene visszajönnöm, hátha addigra ír nekem egy komoly leány! Nagyon várom!

2013. aug. 13. 00:28
 5/9 anonim válasza:

Nekem is van pou-m .. Szerintem adjuk ossze az en es a te pou-dat..szep par lennenek...sot, akkor mar az eskuvojukre meghivhatnank. Egy csomo pou-t .mhhhhm mit szolszz?? 15/L


P.s: a poum rozsaszin 48 as szint, es eleg jol keres. Es mar nagyon kivancsi a tiedre!!

2013. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös: Nekem pedig egy farkam van, aminek 2 tulajdonsága is 17, egyik a kor, másik a hossz, valamint van egy 4,5-es tulajdonsága is és van még olyan előnye, hogy jó kemény ha kell és nem kell etetni sem, csak néha kényeztetni egy kis puncival.És már nagyon kíváncsi a tiédre:D
2013. aug. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Smooth.

De szerintem ő a gyengédebb srácokra bukik. Legalábbis a pou-ja alapján erre következtetek.


#5

Szeretnél eljönni velem sétálni valamikor? Veszek neked fagyit, sütit, kotont, pizzát, gyrost, kotont, virágot, kölyökkutyust, kotont, és még haza is viszlek taxival.

Ugye milyen kedves és figyelmes srác vagyok? Dugunk?


#6

Látod? Így kell. Biztos beveszi. Holnap már gyűrni fogom. Ha jól megnézed amit írtam, észreveszed, hogy rejtett szexuális tartalma van, amit a lányok felületes szövegértelmezési technikájuk miatt észre se vesznek, de tudat alatt mégiscsak vágják, miről van szó.

2013. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy én nem vagyok gyengéd?:D


Amúgy az sem jó ha elhalmozod minden hülyeséggel és papucs lesz belőled.Ami a fontos hogy nézz ki jól, legyen önbizalmad és enyhén perverz szöveged, néha kis kétértelmű kifejezésekkel, legyél vicces és legyél kicsit rosszfiú, mert az sem jó ha egyből odaadod magad neki, mert nincs kihívás és nem leszel érdekes.A lányok az oroszlánokat szeretik és nem a kiscicákat, viszont szeretik azt hinni hogy az oroszlán az ő kedvükért válik kiscicává.Viszont ha kiscicává válsz, akkor tudod mi a helyzet:D Hát ilyen furák ezek a csajszik:D


Amúgy a "rejtett szexuális tartalma van" ugye csak irónia volt?:D

2013. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Humor kategória. PFFF....
2013. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!