Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok, normális, hogy...

Shah kérdése:

Mit gondoltok, normális, hogy nagyon szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, abszolút nem vágyom párkapcsolatra, valahogy mindent egyedül szeretek csinálni...

Nem járok szórakozni sem. Ha társas közegbe kerülök, szívesen beszélgetek, de ez bőven elég. Mellesleg közel vagyok a 30-hoz...

Udvarlókat is hárítom, egyáltalán nincs szükségem párra.

Néha vágyom arra, hogy valakivel találkozzam és elmenjünk pl. moziba, de olyankor mindig alig várom, hogy hazaérjek...

Furcsa, nem? :)



2013. júl. 13. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha ez jó neked... :)
2013. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen emberekkel vagy körülvéve, ha éppen nem vagy egyedül:-)

Egyébként semmi gond ezzel.

2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
vízöntő vagy?
2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ikrek!
2013. júl. 13. 16:58
 5/24 anonim ***** válasza:
én vízöntő vagyok...miért kérdezted meg, hogy ő az e?:D
2013. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
Ha így jól érzed magad akkor semmi baj nincs. De egyébként én is pont ilyen vagyok :) de azért szeretem az életet. Nincs baj nyugi :)
2013. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egyébként ez szerintem sem baj,csak néha azért elgondolkodom rajta.

A másik pedig, hogy véleményem szerint jobb nem fenntartani az "álbarátságokat", mert annak tényleg semmi értelme.


Megnyugtató, hogy nem csak én vagyok ilyen "magamnakvaló" (értsétek jól)! :)

2013. júl. 13. 17:19
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez fura. Nekem még akkor is nagy szükségem volt emberekre és a minden napos találkozókra, amikor csupa bolond idióta vett körül. Komolyan, már néha a szellemi fogyatékosoknak is örültem,nemhogy az értelmes embereknek. Nekem heti egy nap egyedüllét elég, meg esténként jó, ha egy kicsit magamra hagynak, mert ezt szoktam meg és ennyi. Úgy látszik, én a szöges ellentéted vagyok és szintén ikrek:) Ha nem szenvedsz ettől az állapottól, hanem szereted, akkor normális.
2013. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ahogy én látom, a legtöbb ember nem szeret egyedül lenni, szüksége van társaságra. Talán mert ez az általános, ezért tűnhet szokatlannak az, ha valaki leginkább egyedül szeret lenni... Én így érzem jól magam, még ha időnként nekem is furcsa a dolog... :)
2013. júl. 13. 17:31
 10/24 anonim ***** válasza:

tök normális szerintem is:)

kicsit magamra is ismertem, mert én sem szeretek sokáig társaságban lenni. de vmikor meg arra vágyom, h legyen pár barát, egy pasi:$:)

nem értem a dolgot énsem, kicsit aggaszt is néha, h így hogyan lehet majd fentartani egy párkapcsolatot, de hát...

a lényeg, hogy normális dolog, ne aggódj:)

2013. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!