Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A gyerekkori legjobb barátomtó...

A gyerekkori legjobb barátomtól ez az üzenet várt egy este amikor meg kért hogy elmegyek-e x helyről-y helyre és mondtam hogy nem mit gondoltok ő tényleg a barátom?

Figyelt kérdés
de egy hálátlan ember vagy te :S én mindig mindent adok neked még kérned sem kell sosem, te meg annyira nem vagy képes hogy a (egyik barátunktól) elmenj a (5perc séta másik srác) :SSSS mostantól ennyire számíts tőlem is akkor (nevem)! megszűnik az hogy csak adok adok adok és ennyit se várhatok el tőled, már nagyon beleszoktál ebbe hogy jó vagyok hozzád, de mostantól még egy cigit sem fogsz kapni ezek után mert ilyen köcsög vagy velem!! testvééér
2013. aug. 10. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként káb*tószerért kellett volna hogy lemenjek arra a bizonyos helyre ami 5percre volt a barátomtól ahova indultam az este és ugyebár nyugodt normális nemmel válaszoltam.
2013. aug. 11. 00:01
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Egy drogostól mégis mit vársz?

Jobb ha nem barátkozol vele.

2013. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

nem is tudom...az is lehet, hogy mérgében írta csak, mert kellene neki a drog.

mondhatsz nem-et te is, nem kell mindig mindent megcsinálni, amit más mond, bármilyen jó barát is.

mert ha am sokszor segítettél már neki, akkor nem szabadnak ilyeneket írnia, csak mert néha nem csinálod azt, amire megkér.

írd meg neki szépen, hogy te szép hangnemben írtad, és te hálás is vagy azokért, amiket ő tesz érted, de te is próbálsz mindig viszonozni mindent, ezt most nem tudtad bevállalni, ne haragudjon érte:)

ha nem képes egy ilyet megbocsájatni, akkor nem barát, hanem csak kihasznál.

nekem ez a véleményem, lehet nem így van:)

2013. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért korrektebb lenne, ha az előzményeket is megírnád, mert pl. olyan nincs, hogy hirtelen elküldöm egy barátomat cuccost venni, anélkül, hogy előzőleg ezt megbeszéltük/együtt szívtunk-szúrtunk volna. Az is valószínű, hogy nem ok nélkül emlegette fel, hogy ő mennyi mindent adott már bele a barátságotokba.
2013. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!