Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy feltaláltam azt a...

Lehet hogy feltaláltam azt a szerkezetet ami a semmiből nyer ki energiát?

Figyelt kérdés

Fogtam egy nagyobb üveg poharat,kívül belül körbetekertem alufóliával(a 2 réteg ne érintkezzen) majd ebbe raktam egy félig meghámozott banánt,ezt felengedtem citromlével(a héjig ellepve),és ezután felívelt egy vörös sugár a banán kilógó csücskéből ami alkalmas 12,220,380 VOLT áramerősségű áram adására,minden létező TV és rádió csatorna fogható vele,lehet vele más földönkívüli lényekkel kommunikálni és az egész földbolygó időjárása szempillantás alatt drasztikusan megváltoztatható,nem utolsó sorban Google chrome használata közben 100%-osan kijavítja a szövegben vétett hibákat.


Menjek szabadalmaztatni,vagy titkoljam el a világ elöl?


2013. aug. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Óhh ez egy fenomenális hír! Heheee. Majd megkereslek, ellopom a találmányod és én fogom forradalmasítani. Na ez jó ötlet? Jajj nem. Citrommal nem mükszik? Vagy céklával? Édeset nem áldozok ilyenekért... Akkor inkább tele leszek HEJESIRÁSSY hibákkal.
2013. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mind semmi, èn meg jòmunkàsember mòggyàra feltanàltam aegy szerkezetet amija a vìbūū kìszìjjja az zokszigèn

csak egy baja hogy a zufòk ellen nem vèèd

2013. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Volt a feszültség mértékegysége, és nem az áramerősségé. A többi stimmel, kipróbáltam.
2013. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!