Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SEGÍTSETEK! MIÉRT NEM AKAR ENGEM?

SEGÍTSETEK! MIÉRT NEM AKAR ENGEM?

Figyelt kérdés

Szóval,az a helyzet,hogy van egy lány. Múlt év szilveszterkor nagyon jól összemelegedtünk,és már nagyon akartuk egymást... de én egy kicsit többet ittam a kelleténél,és amikor meg akart csókolni,egy pörgőrúgással eltörtem az állkapcsát.Most nagyon morci,és azt mondja nem akar velem találkozni...MIÉRT???és mivel engesztelhetném ki?


17/F


2009. okt. 28. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Törd el megint az állkapcsát! Akkor már tuti nem fogja ezt mondani. :) De mást sem!
2009. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki vagy te Chuck Norris? :)
2009. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha újra eltöröm nem lesz még mérgesebb?
2009. okt. 28. 13:01
 4/13 anonim ***** válasza:
tuti beléd fog szeretni h te mien állatias vagy grr xD
2009. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h szereted a szado-mazo szexet hátha ezzel leveszed a lábáról:DD
2009. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
már mondtam,de kiröhögött...
2009. okt. 28. 13:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem rosszul nézed a dolgokat! Más szemszögből kéne megközelítened a dolgokat: a lány nem azért nem szól hozzád, mert haraxik rád, egyszerűen annyira lehengerelted bizonyított ősi erőddel, mely lábadból áradt, hogy nem volt képes még megszólalni! :D Javasolnám a kevésbé erős impulzusok átadását a hölgynek, és akkor talán képes lesz kevésbé rajongani becses személyedért! xD
2009. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak simán adjak neki egy jobb horgot?
2009. okt. 28. 16:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akar téged, csak félénk a lány! Te pedig túl nyomulsz! Hát állkapcson rúgni egy lányt, nem szép dolog. Kiengesztelésképpen menj a háza elé, mássz a szobája előtti fára, énekelj aztán véletlenül ess neki az ablaknak és törd ki a fogad! A szerelem fáj, de mit tegyünk...? Biztos nagyon vonzó leszel számára.
2009. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15:48as vagyok. Jó úton haladsz! A jobbhorog kifejezetten kedves a hölgyek számára, de attól talán meg fog tudni szólalni, csodálata nem fog apadni, és talán még viszonozni is fogja. :) Remélem segítettem a hölgyel kapcsolatban! :D További kellemes rugdalózást, öklözést, harapdálást, csapkodást kívánok nektek!
2009. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!