Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelmemnek a legjobb barátja, aki utál engem, azt hazduta, hogy én a háta mögött rosszakat terjesztek Róla. Nem akar többé beszélni velem. KÖNYÖRGÖK SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés
Azt írta emailben a Kedvesem, hogy megtudta a legj. barátjától hogy én ezt tettem. És hogy emiatt már nem is szeret... de eddig szeretett, mindig mondta. tudom. És nem hajlandó felvenni a telefont, nem akar beszélni velem. teljesen összetört, pedig én nem ártottam neki, a barátja akiben iszonyúan bízik, ő csapta be. MIT TEHETEK???? meghalok ettől.
2011. júl. 14. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam kb ilyen hejzetben. Irj neki emailt vagy üzit, hogy legalább nézzen a dolgok után, te szereted, és nem tettél semmi ilyet. Ird meg, hogy megérted, hogy bizik a barátjában, de ha tényleg szeret benned is bizhatna egy keveset legalább, vagy legalább utánanézhetne a dolgoknak.
2011. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogsz ettől meghalni, csak megerősödsz egy kicsit lelkileg...

Ez a tuskó téged sosem szeretett igazán, hiába mondta mindig. Nem kéne mindent elhinni, amit hallasz. A legjobb, amit tehetsz most, hogy pihenteted egy kicsit ezt a kapcsolatot. Lehet, hogy örökre."Sok beszédnek sok az alja" tartja a közmondás, nem kell magyarázkodnod neki.

Keresgélj, biztosan találsz magadnak olyan barátot, aki jobban szeret mindenkinél.

2011. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyi is elég ahhoz hogy elforduljon tőled,akkor nem szeret igazán és valószínűleg sosem szeretett,csak kellettél neki valamire.

Futhatsz utána de nincs értelme,még több csalódás érne.

2011. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:

2. és 3. jól írta. ha amgyarázkodsz, csak amgad alatt vágod a fát. jegeld egy kicsit ez az ügyet.


és nem fogsz belehalni, azt nem adják ilyen olcsón :D

2011. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Kérdezd meg tole hogy ki fontosabb neki? Ha szeret téged elhiszi hogy ez hazugság.
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért ne szerethetné ettől még... ha meg a haverjának nem hitt volna, akkor meg neki nem volt igazi barátja? Ettől még persze az lenne a normális, ha utána járna a dolgoknak... gondolom valami elég durva pletyka lehetett, és pont azért, mert szeretett, csalódott nagyot... szerintem is hagyd, hogy leülepedjen benne a dolog, különben csak magyarázkodásnak venné. Írj neki egy e-mailt, hogy ha hajlandó téged is meghallgatni a dologról, akkor szóljon, ne döntse el egyedül, hogy ez mérpedig biztos, hogy így volt.
2011. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. júl. 15. 13:03
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3., vagy más, aki még olvassa!!

Azt írtad: csak kellettél neki valamire.

De nem feküdtünk még le... akkor szerintetek??

2011. júl. 18. 02:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan. Nagyon kis fiatalka lehetsz, szerintem nem teljesen fogod, hogy hogyan mennek a dolgok.


Nem 100%-ra mondom, de a barátod valószínűleg csak egy ürügyet keresett, amiért dobhat- és a barátja szolgáltatott egyet, vagy esetleg egy szárnyrakapó pletykába kapaszkodott bele.

Amúgy nem értem, hogy miért emaileztek. Már akkor legalább msn vagy valami, sms, ahol az embernek nincs ideje napokat gondolkozni egy válaszon, de a legjobb a személyes találka lenne.

2011. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

lehet.. köszönöm.

De egy-két nappal ezelőtt még olyan emaileket írt, hogy mennyire nagyon szeret és milyen fontos vagyok neki..

nem értem, segítsetek!! :(

2011. júl. 18. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!