Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 15 éves lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 15 éves lány aki engem csak a legjobb fiúbarátjának tart, de én azt szeretném ha ez megváltozna és belém szeretne! Mit csináljak? Mit mondjak neki? hogy mondjam? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó a csöcsöd kő kóla ?
2011. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyet kérdezni?

Ügyesen, frappánsan kell mondani neki:

Lótáználak.

Yayyy

Egyem meg a szivedet.


Véletlenül, nem te vagy az

Andriska a szomszédból, a

Géza fia?

Yayyy


Most olvasd össze a betűket és ezt üzend a csajnak

2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok-
2011. aug. 26. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Tölts vele több időt.
2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod véletlenül, hogy az esete vagy-e? Vagy azt, hogy nem tetszik-e neki most valaki? :)
2011. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos nem sok esélyed van, gondolom tudod te is, ha barátnak tart, akkor minimális az esélyed, hogy összeállj vele, de sokkal valószínűbb, hogy nem fog beszélni veled azután, hogy bepróbálkoztál.
2011. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyél a közelében, dicsérd ami tetszik benne, keresd az alkalmat közös programokra, komolyabb beszélgetésekre, de ne mássz rá annyira, hogy elijeszd.

Ha változik a hozzáállása (haver helyett "férfit" lát benned) úgyis jelez majd.

Nekem is volt ilyen, évekig a "haver" kiskosárban voltam (mondjuk nem is pedáloztam, hogy más legyen), sőt azt mondta, nem is ilyen az esete. Ennek ellenére néha elmentünk együtt sörözni, koncertre, ilyesmik. Aztán amikor egyszerre lettünk függetlenek, hirtelen kezdeményezett/fogadta a közeledést.

2011. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bevallottad már neki, hogy hogyan érzel iránta? Mit mondott?
2011. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez a helyzet nálam... azaz én egy 15 éves lány vagyok, és van egy fiúhaverom, akiről tudom, hogy odáig van értem. Még nem mondta ki, csak utalt rá (szóval olyan dolgokat mondott, hogy "van egy lány, aki tetszik, és múltkor az xy-ban kajáltunk...") és tudom, hogy rólam van szó, de nem mondok rá semmit. Nem meri kimondani ő se. De én már tudatára adtam, hogy nem akarok tőle semmit, mégse hagyja abba... Szóval ne hozd ilyen helyzetbe a lányt. Mondd meg neki. Ha nem tetszel, akkor maradjatok barátok, ha igen, akkor meg összejöttök, ennyi.
2011. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!