Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az "Asztalterítő" név ideális...

Az "Asztalterítő" név ideális lenne? Nemsokára megszületik a gyerekem és ez a szó mindig is annyira tetszett, szép dallamos.

Figyelt kérdés
NEM kamu kérdés,oltásokkal hagyjatok.

2013. aug. 18. 01:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Akkor inkább legyen a neve Abrosz.
2013. aug. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Köszönöm,nagyon jó kedvem lett,fél óráig hangosan nevettem!Így hajnalban eléggé meglepett ez a kérdés,de gondolom,hogy fáradt vagy.Nyugtassatok meg,kedves értelmes válaszolók,hogy ugye ezt 10000000000000 forintért sem engedik majd anyakönyvesztetni?

És ha engedik,akkor majd szóltok,ugye?:DD Mert én meg annyira szeretem a számítógépem,hogy így akarom nevezni a gyerekem majd,ha lesz.Vagy netán az legyen a neve,hogy windows és a születési dátumának az éve?XDDDDDDD

NEEE GYEREKEK,HOVA SÜLLYEDTEK MÉÉÉG?XDDD



Kedves moderátorok!Ez az oldal most szivatásnak készült,és itt engem szivattok?XDDDD

2013. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ehh. De ez kamu, hisz aki azt hiszi hogy egy ilyen név ideális lenne az vagy másik dimenzióból jött, vagy értelmileg nem teljes. Ez nem oltás volt, csak ténymegállapítás.
2013. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Függönykarnis sokkal szebb név.
2013. aug. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nálunk a játszótérén 3 is van, ebből 2 lány, 1 fiú.
2013. aug. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudsz aludni, kérdező? Szerintem kezdd magadon! Javaslom, adj be névváltoztatási kérelmet...
2013. aug. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Olyan izék vagytok! Most miért ne hívhatnák így? :D:D:D Lehetne Asztaltercsinek becézni. :D
2013. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jo!!!:) en a Vasalodeszkan gondolkodtam de sajnos a ferjemnek nem tetszett..igy maradtunk a Villanykorte mellett!
2013. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csodálatos név! Végre nem egy brazil szappanoperából lopott Rodrigó meg Eszmeralda, hanem egy ritka, gyönyörű hangzású magyar név! Hangulata a családi ékezések meghittségét közvetíti, mindenki szívébe melegség költözik, aki hallja. A legjobb választás!


:D

2013. aug. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz, nem rossz..De ha elfogadsz egy javaslatot, válassz mellé egy második keresztnevet is, pl Spenót


Bár az Asztalterítő önmagában nagyon hangzatos.

2013. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!