Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valami olyan...

Ajánlanátok valami olyan zenét, amit jó babával hallgatni, lágy dallamos, de nem kifejezetten baba zene?

Figyelt kérdés
Amit nekem is jól esne hallgatni:)
2013. máj. 23. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, milyen zenét szeretsz. Az én gyerekeim imádják a zenét, én szoktam velük mindenfélét hallgatni, Gryllust, Almát, amiket ők szeretnek, meg mondjuk az én kedvenc válogatás albumomat is. Bármi jó lesz, ha neked tetszik. Az én fiam odavan a "most múlik pontosan"-ért, szereti a "deep forest-Marta's song"-ot, Michael Jacksont, szóval csak hallgass zenét, jó lesz.
2013. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés tudom,de nem baj,ha egy baja mondjuk sok angol nyelvű szöveget hall?
2013. máj. 23. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én babazenéket nem hallgattam a kicsivel. Félre volt téve a kiskori Papp Rita és 100 folk celsius kazettám és azt hallgattuk . Valamint youtube-on szoktuk hallgatni a Balu kapitányt , Süsüt stb. Ezeket kivűlről is tudom és jó is hallgatni ,énekelni.
2013. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém az indián zenét imádja, arra alszik el. Nekem is bejön. Lágy, dallamos, megnyugtató, nekünk tetszik :).
2013. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem pl. Norah Jones-t, Sade-t, Alicia Keys-t, szerintem ezektől semmi baja nem lesz a babának :)
2013. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, a dallamot figyelik a beszédben is eleinte.
2013. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!