Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Úgy érzem elég érett lettem,...

Úgy érzem elég érett lettem, hogy versenyezek! Szerintetek mivel másabb egy versenyző az "átlag" embernél?

Figyelt kérdés
Van egy trabantom, amit elég keményen feltuningoltam (zöld szín, tövig benyomható fékpedál, stb. ) Szántó földön mért teljesítmény: olyan 25 LE (lehagytam egy éppen arató kombájnt)!Most építek fából egy hátsószárnyat elvileg +40 Le. Szerintetek ez elég lesz, hogy ilyen nagyokkal versenyezzek? Úgy érzem lelkileg készen állok már rá!

2013. szept. 4. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Még valami ekét erősíts rá, és akkor akár ilyen nagy Lamborghinikkel is versenyezhetsz: [link]


Persze szigorúan csak gyorsaságra!

2013. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Terveztem, de állítólag ez csak szívó motorokra jó. Na meg ha nekem nem szívó akkor fújó motorom van?
2013. szept. 4. 22:59
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Mindenképpen ajánlom, hogy fejjel lefelé ragasszál rá "Borítsatok vissza" matricákat.
2013. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!