Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,6 os ford focus 2006.6 havi...

1,6 os ford focus 2006.6 havi mennyi körülbelül az átlag fogyasztás? Többi lent

Figyelt kérdés
Nincs benne fedélzeti,de lehet rajta nézni hogy mennyit fogyaszt 100 km meg hogy hány km-t tudunk még vele menni de én egy kicsit sokkalom azt a 9 litert szerintetek is sok vagy csak én vagyok lemaradva a régi szívódízel motorral 5 literes fogyasztással ? :D

2013. aug. 18. 22:15
 1/6 énmegjuli válasza:
16%

Az nagyon sok. Az én Volvo V40 Kombim 1.8-as Benzines eszik városban max 9.5-10 litert. Autópályán olyan 7-8.

Szóval sok. Vdd el egy szerelőhöz szerintem.

Üdv: Bence

2013. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma vásároltam az autót 57 ezer km-rel egy darabig még nem kell vinni szervízbe
2013. aug. 18. 22:51
 3/6 Dörmögő ***** válasza:
84%
Hogy érted azt hogy lehet nézni mennyit fogyaszt? Ha az órájáról beszélsz akkor az a kocsik többségében pontatlanul mutatja hogy mennyi van a tankban, pontos eredményt csak teli tankos módszerrel kaphatsz. Tankold tele, majd párszáz kilóméter után menj vissza ugyanarra a kútra, és nézd meg hogy mennyit tudsz újra beletankolni hogy ismét tele legyen. A többi csak egyszerű matek.
2013. aug. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen erre voltam kíváncsi hogy vehetem e pontos adatnak
2013. aug. 19. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt átlagban annyit ,az kizárt ...

Ahogy írták is ...óráról fogyasztást mérni nem lehet !

2013. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs benne fedélzeti számító gép de van benne valami ami kiírja és ma restartoltam és 6 L írt remélem annyi is lesz
2013. aug. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!