Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 cm3-es robogó vásárlása...

Drjudit kérdése:

50 cm3-es robogó vásárlása előtt állok. Még sosem volt robogóm, mindig autóztam. Hány kilós embert tud egy robogó kényelmesen sík terepen elcipelni városon belül? Nem vagyok egy átlag súlyú alkat ugyanis.

Figyelt kérdés

#súlykorlát #50 cm3 robogó
2013. aug. 12. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy 50-es motor elvisz 100kg-san is egy embert, de azt mondanom sem kell hogy magadnak se élmény, és a robogó teljesítményéből is visszafog

Vannak nagytestű robogók is amik javíthatnak a vezetésen, gondolom magas is vagy akkor főként nem célszerű kis szúnyogot venni mert gyerekekre van méretezve


Ha minden kötél szakad csináld meg az A-s jogsit és olyat vehetsz amin elférsz

2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 150 kg-os embert elfogadhatóan visz bármilyen robogó. Abból indulok ki, hogy rövid távon mentünk már ketten (160 kg voltunk összesen úgy) 50 ccm-es robogóval, és nem okozott problémát. Minden esetre javaslom, hogy vétel előtt próbáld ki, és látni fogod.
2013. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jómagam 120 kg körül vagyok (pontosan nem tudom, mert nem méregetem). Évek óta gond nélkül járok egy Aprilia Scarabeo-val, 60-as utazótempóval.

Előtte egy Yamaha Neo's-al kezdődött robogós pályafutásom, a 60-at az is tudta alattam.

Annyi volt a gond, hogy értelemszerűen az én súlyom alatt pár decivel többet nyakalnak be ezek a gépek.


Amúgy sok országban (főleg keleten) ezeket az 50-es robogókat 2 személlyel használják, mert ott engedélyezett. Én nincs velük gond, fel vannak erre készítve. :)

2013. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
130-ig teljesen jól megy.
2013. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honda Diom simán elvisz,125 kg vagyok.(amúgy eladó :-) )
2013. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aprilia SR 50, 120at 90nel simán elviszi(természetesen lassabban gyorsul, de szerintem így is veri az átlagot), nagyon jó gép, csak ajánlani tudom. És gyönyörű :)
2013. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!