Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Úristen! Mi lehetett ez a...

Úristen! Mi lehetett ez a lény? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos tegnap előtt(Péntek) én és pár barátom sátorozni voltunk az erdőben és egy olyan helyre telepedtünk le ahol kevés fa volt (mivel erdőben voltunk) nos miután le telepedtünk felkerekedtünk és elmentünk kicsit szétnézni az erdőben hogy tűzifát keressünk kb olyan 5-óra körül járt már az idő, és vissza értünk a sátor helyünkre később aztán már le ment a nap is és ezt a jó napot rémtörténetek mesélésével fejeztük be,mikor már mindenki fáradt volt elindultunk sátrainkba és aludni készültünk...

És most jön az a ijesztő rész!

Kb.olyan éjfél körül felébredtem és elmentem pipilni (mert már nagyon kellett) és miután kész voltam a sátoromhoz indultam de hirtelen megláttam valakit vagy valamit az egyik fa tövében h engem néz...a hátam is felállt a szőr azt hittem hogy ott menten szívrohamot kapok, úgy megijedtem...utána meg rá világítottam a zseblámpámmal és még ijesztőbb volt az a valaki, arca tiszta ronda,roncsolódott volt férfi volt, és a kezében egy bicskát láttam,a hátából minden féleség állt ki ( valami hosszú,vasrudak ,utána elfutottam és szóltam a többieknek hogy azonnal ébredjenek fel , fel is ébredtek és ekkor az a szörnyember elkezdett felénk futni és mi meg elkezdtünk rohanni és rohanni, és egyenesen a bringákhoz rohantunk felpattantunk rá és elhajtottunk ,a lény vagy mi meg már nem jött utánunk...Aztán másnap (szombaton) felhívtuk egymást és megbeszéltük a látottakat...Hazafele menet meg a bringával nem is haza felmentem hanem az erdő felé vettem irányomat s véletlen el estem és a földön feküdtem..és egy hangyát véltem az orrom hegyén mászni...

az a valami meg leselkedett utánam...


Léci aki tud róla vlamit az írjon!! Ide!!

és Csak is KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK!!!



2013. okt. 6. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bocsi, Én voltam, nemgondoltam, hogy ennyire megijedtek...
2013. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel HUMOR kategoriaba raktad,es latszik is hogy ez egy kitalat tortenet. NEM fogsz komoly valaszokat kapni ;)
2013. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kiszel Tünde
2013. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

xD

ment mindenkinek a zöld

2013. okt. 6. 17:05
 5/13 anonim válasza:
ne is mondd... velünk is megtörtént már egyszer: erdőbe voltunk. kellemes júliusi hétvégének indult az erdőben, patakba fürödtünk (igazán jól esett a hideg vízben lefürödni abba a 40 fokban). Egyesével mentünk fürdeni, hogy valakik mindig maradjanak a sátrat őrizni. Amikor én fürödtem, hallottam valami kis csörgést a bozótban. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Többieknek mondtam, ők is csak azt mondták hogy biztos egy nyúl volt vagy valami állat. Ezután jött az utolsó haverom, aki szegény már nem csak bozótcsörgést hallott. Amikor leöblítette magát, véletlen leejtette a szappant. Szegény amikor lehajolt érte.... inkább nem folytatom, sajnos kiderült hogy SP volt.
2013. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
úristen ez még az én történetemnél is szörnyűbb :,(
2013. okt. 7. 14:46
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 hát sírok a röhögéstől. Mekkora xDDDD Ez jó volt, legalább 4-szer elolvastam
2013. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi xDD am én is röhögök rajta xDD
2013. okt. 8. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:
elnézést az én hibám figyelmetlen voltam és este kiszökött a kis lakatos rómeó nem agresszív gyerek az csak szereti a színes fémet és nem titeket támadott csak túl nagy volt a fux a nyakadban és az vonzza
2013. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja oké akkor megnyugodtam
2013. okt. 15. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!