Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti is láttátok vagy csak én?

Ti is láttátok vagy csak én?

Figyelt kérdés
Tegnap este (olyan 8 óra tájban) kint sétáltattam a kutyát az utcán. Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy a kutya elkezdett valamit nagyon szimatolni aztán ugatta is. Egy bokorra ugatott ami akkor elég zaklatott tempóban elkezdett mozogni. Gondoltam magamban "Hurrá, még egy szatír -.- ,, De nem! Ahogy kifutott a bokorból egyértelművé vált hogy nem más, mint a Piripócsi Kuglófember az! Miután megzavartuk fingott egy nagyot és eltűnt a lisztködben. Állítólag Kecskemét fölött látták elszálni utána de lehet hogy csak egy UFO volt...szerintetek mi erre a reális magyarázat? NEM HÍVŐK NE IS ÍRJANAK!!!

2013. okt. 16. 22:10
 1/10 anonim válasza:
Sokkat itál amikor ki mentél vagy valami olyan anyag került a szervezetedbe ami valamilyen érzéki zavart okoz ?
2013. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan láttam volna? Nem voltam ott! xD
2013. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kolozsváron még senki sem látta a Piripócsi Kuglofebert. Én sem találkoztam eddig vele. Lehet, hogy azért, mert a Kuglofember Magyarországon tevékenykedik.
2013. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Az én kutyám is látott valamit, majd hirtelen elkezdett hullámozni, mintha brékelne. Nagyon bizarr látvány volt. Ekkor eszembe jutott, hogy nekem nincs is kutyám, úgyhogy otthagytam és hazamentem.
2013. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Piripócsi Kuglófember nincs is, csak érmelléki. Piripócsról csak a Pirítósember és a Parajpűrészörny származik.


Szóval te minden bizonnyal a híres sütőipari mutánst, az Érmelléki Kuglófembert láttad.

2013. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

HUMOR

Ide vicceset irjal. EZ KICSIT sem vicces -.-"

2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na hallod, akkor miattad ijedt meg annyira, hogy az egész üveg tokaji aszúmat elkönyörögte...

Jössz nekem egy jó kis 1987-es évjáratú 5 puttonyossal, ugye érzed? :)

2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom szegény alkoholt..és igen, átérzem a felelősségem súlyát...bocsánatot kérek és számlámat amint tudom rendezem!Humbákfalvi kocsmában mostantól én állom minden felesedet, remélem megfelel!
2013. okt. 17. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is lát sok mindent és én is látok sok mindent.

Ebből azt szűröm le hogy nem vagyunk vakok.

2013. okt. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem szilvás bukta, mert azt szeretem :3
2013. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!