Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 'Halt' már meg valaki közülete...

'Halt' már meg valaki közületek? Mit láttatok/csináltatok akkor? Esetleg erről mesélni tudsz, ha nem te voltál ilyen helyzetbe, de hallottál róla, és van fogalmad?

Figyelt kérdés
Természetesen, nem a szellemeket kérdezem : D Hanem aki halt meg, de visszahozták, újraélesztették.
2012. márc. 22. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Hogy mit láttam? Megjelent a monitoron egy "game over" felirat. Beírtam a GOD-mode-ot, és elölről kezdtem.
2012. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos volt..
2012. márc. 22. 15:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 évesen állítólag megállt a szívem a műtőasztalon, nem emlékszek semmire, csak sötétség az egész.

Anagynénémnek szintél megállt már a szíve, ő sem látott semmi hasonlót, olyan mintha ki lett volna kapcsolva, megállt ott az idő. Sötétség, semmi.

2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcsémnek is megállt a szíve,újra indították, néhány napig az intenzíven volt. Nem gyerek már,de csak annyira emlékszik,hogy elsötétült előtte minden,és utána az intenzíven ébredt.
2012. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
: ) Köszönöm, valahogy én is úgy képzeltem ám el, hogy csak olyan mintha aludnánk, ha nem álmodik az ember semmit, akkor biztos volt már olyan, hogy olyan mintha elalvás után 2 percre már csörögne is az ébresztő, gondolom kábé annyit érezhet, egy 'halott' is.
2012. márc. 22. 16:58
 6/12 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Igen, nagymamám, amikor fiatal lány volt, megállt a szíve és újraélesztették. Elmondása szerint egy nagyon gyönyörű tájat látott, amilyet még az életében soha, olyan szépet. Találkozott az elhunyt nagyapjával, és sok embert látott. Boldognak érezte magát. Az emberek felé tartott, amikor újraélesztették, és azt mondta, hogy minek hozták őt onnan vissza, jó volt ott neki :)
2012. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) Érdekes, hallottam már tényleg ilyet. Lehet ezt csak akkor fogjuk tényleg megtudni, mikor mi halunk meg.
2012. márc. 23. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is halt már meg ismerősöm rövid időre, ő a már jól ismert fehér alagutat látta. kérdés az, hogy ezeket csak a haldokló agy produkálja, vagy tényleg van ott valami?
2012. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges a produkáció,meg lehetséges az igazság,ezt majd megfogjuk tudni
2012. ápr. 4. 16:31
 10/12 anonim válasza:
49%
Igen kétezer éve,feltámadáskor rohangáló római katonákat.Azóta is bujkálok előlük.
2012. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!