Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az nagy baj ha Merlin leszárma...

Twillight kérdése:

Az nagy baj ha Merlin leszármatotja vagyok és örököltem a képeségeit? Ja és mit jelent a vörös haj (mert hogy vörös hajal születtem de a kék szín a kedvencem, meg a szívárvání)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mik is a képességeid?

Trollgyűjtésben is otthon vagy?

2013. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Akkor te most visszafelé haladsz az időben?
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
helló merlin én meg arthur vagyok, de mindjárt jönnek a kerekasztal lovagjai is:)
2013. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem baj, miért lenne az?

Tudod nemrég még létezett az a ház (OPNI-nak hívták), ahol megtalálhattad volna az összes lovagot is, de őket szélnek eresztették, úgyhogy ők most keresik a Szent Grált.

Sajnálhatod, hogy nem jöttél hamarabb. Így most neked kell felkeresned őket, kopogtass be bármelyik pszichiátriai rendelőbe, és mondd el, hogy te vagy Merlin leszármazottja, és a lovagokat keresed. Légy egészen nyugodt, nagyon udvariasan és késedelem nélkül elvezetnek hozzájuk, és biztos lehetsz benne, hogy tovább sem eresztenek, míg kellőképpen ki nem pihented magadat.

2013. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4es ne máááá

a lovagok már verik a kaput, csak a kérdező nem hallja még, beakarnak jönni!

2013. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csak egy módja van annak, hogy megbizonyosodj, valóban örököltél-e bármilyen képességet:


Ki kell húznod az Antióchiai Szent Kézigránátból a Szent Biztosítószeget, és el kell számolnod 5-ig.


Ha még ezután is életben vagy, akkor bizony te tényleg egy nagy hatalmú mágus lehetsz.

2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát a képességeidre én is kíváncsi vagyok.

Mert a helyesírás az nincs köztük...

2013. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hagyjátok már szegény merlint, ahonnét ő jön, ott még nem volt helyesírás, csak főzetek készítése, biztos nehezen alkalmazkodik a jelenkor sajátosságaihoz.

de mindjárt jön anyukája és lefekteti a kis merlint, mert hiába merlin ő, most még egy kisgyerek testében van mert így reinkarnálódott.

de a lovagok is mindjárt ott lesznek,anyukád viszi a lefekvéshez a kedvenc katonáidat.

2013. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy újabb Twillight baromság xDDDD
2013. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
juhuuuuuu de imádom a bunko válaszokat mintha az egész világ 99.9%-a csak ezzel lenne tele.
2013. okt. 31. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!