Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbálta valaki azt a mágiát,...

Próbálta valaki azt a mágiát, hogy ha megfürdesz éjfélkor vörös rózsa szirmokba, illatosat fogsz szellenteni? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm monda, aki kipróbálta és azt mondta, hogy nincs szaga és valamikor enyhén cukor szagú. (trollokra nem vagyok kíváncsi)

2013. júl. 25. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Te is troll vagy, akkor saját magadra sem vagy kíváncsi? Összezavarodtam.
2013. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

szerintem egy normális kérdést tettem fel a rovatba, kár volt ide írnod, ha nem értesz hozzá :P

Nem értem, mi volt ebben a kérdésben hengerlő, vagy provokatív

2013. júl. 25. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Akkor egész egyszerűen csak hülye vagy. :)
2013. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj, de ez akkora baromság, hogy csak troll lehetsz.
2013. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy baromság, de a kérdés igazi lett volna. és tényleg valakinek "bevált". Bár én nem hiszek ilyenekbe, kíváncsi voltam, hogy mit szóltok a kérdéshez.:D
2013. júl. 25. 12:19
 6/16 anonim válasza:
47%

Az értelmiséggel, ne törődj.

Én még nem hallottam erről a mágiáról, hogy őszintén szóljak, pedig nem most kezdtem. Próbáld ki, otthon vagy, bajod nem lehet belőle. De ha nem hiszel benne és pesszimista vagy ÉS mind e mellett nem értesz hozzá, akkor nem érdemes mindezekkel kísérletezni.

2013. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BlackSword ***** válasza:
88%

Trollolooo...


Egy szóval : BUTASÁG... Hosszabban kifejtve: egytverően nagy butaság...


Harmadszor: miért vagy meglepődve, hogy megjöttek a trollok, amikor Te töltötted meg az etetőjüket...


Negyedjére: TROLLOLOOOO...

2013. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"miért vagy meglepődve, hogy megjöttek a trollok, amikor Te töltötted meg az etetőjüket..."


azért, mert kiírtam, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi, és úgy beszélsz, mintha te nem lennél az, sőt te is láttad a kérdést, de ezek szerint nem értetted meg vagy nincs jobb dolgod, mint ide írogatni :P

2013. júl. 25. 13:11
 9/16 BlackSword ***** válasza:
Bakker, Te is az vagy, mert ez a kérdés is troll... trollolooo...
2013. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez akkora hülyeség,hogy azt sem tudom mit reagáljak rá...
2013. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!