Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy tényleg gazdag...

Lehet hogy tényleg gazdag ember leszek?

Figyelt kérdés
hmmm...egy buksza...ha úgy történne velem mint a mesébe..biztos gazdag ember leszek.úgy itthagyom a bakterházat mint Szent Pál a bornyékokat, a banyának még azt se mondom fapapucs! hála Isten én most becsületes megtaláló vagyok: akkor sem adnám vissza a gazdájának ha két mankóval jönne elém könyörögni. tollas kalappal meg puskával fogok járni, oszt minden paraszt hátuljába beleeresztek egy-két golyót, ezt a büdös baktert meg fölfögadom tehénpásztornak de ha a legkisebb panaszt hallom rá irgalmatlanul fölpofozom... olyan nehéz hogy csuda. rengeteg pénz lehet benne...
2009. nov. 14. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

indul a bakterház

^-^

2009. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg gazdag leszel megigéred, hogy megszabadulsz már a baktertól meg a bagázsától?

Mostmár unalmas!

2009. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem leszel gazdag...

Add el nekem a lelked, és én azzá tehetlek. >:DD

2009. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem cimborálok az ördöggel :)
2009. nov. 14. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Jamba megmondta!!!

GAZDAG LESZEL-EEEE???

Azt írta igen:)

2009. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ott a kísértet a kukoricásba!!!!
2010. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet
2012. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sz*r van benne, nem pénz... Én vagyok a gazdája, nyugodtan tartsd meg. Azért oly nehéz, mert út közben rámjött a kakilhatnék, és nem volt nálam más, csak az üres pénztárcám, így hát telesz@rtam. Bocs, ha azt hitted, gazdag leszel...
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!