Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges, hogy VI. Timbaktu...

Lehetséges, hogy VI. Timbaktu Ortoládi Főtörzsfő uralja az egész galaxisunkat?

Figyelt kérdés

Több, egymással egybehangzó szemtanú állítása szerint elrabolták őket az idegenek, és megmutatták nekik, hogy a Föld milyen vérengző háborúból maradt ki az elmúlt 25.000 év folyamán. A szemtanúk óriási, csillag méretű lézernukleáris fegyverekről, áthatolhatatlan elektronpajzsokról, és akkora ágyúkról tesznek említést, amelyekből Uránusz méretű ólomgolyókat lőnek ki.


Az Ortoládiak egyébként az első olyan faj, amelyik képes volt több galaxist egymáshoz kapcsolni, a tűzerő növelése végett. Épp ezért tudnak jelenleg uralkodni az egész galaxisunkon, a Tejúton. Nemrég leszálltak bolygónkra, de olyan kicsinek és ólomban szegénynek találták, hogy nem foglalkoztak vele. Ellenben a Merkúr felhasználásáról hamarosan döntés születhet, így rosszabb esetben - számunkra kedvezőtlen döntés esetén - el is veszíthetjük a Napunkhoz legközelebbi bolygónkat. Továbbá gondolkodnak még a Jupiter és a Szaturnusz üzemanyagként való felhasználásán is, így akár 3-mal is fogyatkozhat az elkövetkezendő néhány évtized folyamán Naprendszerünk bolygóállománya.


Ez a faj egyébként egy tizenegy kezű, hét lábú (az egyik karjuk a biztosabb talajfogás céljából lábbá alakult át az evolúciójuk folyamán), fél fejű faj. A fél fejű azt jelenti, hogy csak úgy képesek életben maradni születésük után, ha egy előttük vagy utánuk született társukkal összekapcsolják őket. Ilyenkor az lesz az élete társa, párja, attól a későbbiekben elszakadni nem képesek, Így gyakorlatilag a párválasztás már születésük pillanatában megtörténik, vagy nem élik túl az életük első kb. fél óráját. Tehát az egyedüli otthonszülés náluk evolúciójukból fakadóan nem alternatíva.


Az összekapcsolódás után három szemük lesz: a két szélsőt a két egyed viszi a kapcsolatba, a középső (harmadik) szemük azonban csak az összekapcsolódás után aktiválódik. Ezzel a szemükkel képesek könnyebb tárgyakat is mozgatni, vagy hőenergiát közölni azzal távolról. A szemtanúk beszámolója szerint olyan nagy energiájú impulzusokat képesek továbbítani, hogy az a levegőt kékes-vöröses színűre festi (valószínűsíthetően plazmizálja a tárgy és a szemük közti levegőréteget). Ez igen nagy energia leadását feltételezi, kábé mint nálunk 100-150 mikrosütő együttes hatása (elképzelhető, hogy valóban nagyenergiájú mikrohullámok gerjesztését képesek valamilyen, számunkra ismeretlen biológiai mechanizmussal elvégezni).


Nos, mit gondolsz, lehetséges, hogy valóban az Ortoládiak tették kezüket a galaxisunkra? Elképzelhetőnek tartod, hogy a törzsfő uralja az egész galaxisunkat?



2013. dec. 6. 12:09
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:

A másik kérdésre 11:11-kor adott válaszom ide is érvényes!

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5126..


Meg az is, hogy minden lehetséges, még akár ez is, csak éppen k.rvára nem valószínű.


Pedro

2013. dec. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Galaxist, azt lehet. De az Univerzumot a macskák. Már megmondtam. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5126279.. (#3)
2013. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áhh, ez a kérdés az ezotériába lett írva, csak átrakták ide. Így viszont elvesztette az értékét, jelentőségét, és még viccesnek se igazán vicces (mert eleve nem is ide készült...).
2013. dec. 7. 01:40
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdés teljesen jó kategóriában van. Ha én lennék a moderátor, töröltem volna, és a következő ilyen sületlenség után a felhasználódat is.
2013. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sceptic? Nem pont te írtad,hogy Istent hiszed,de más idegent nem? Ráadásul,az én oldalamon írtad ezt? Most mégis ezzel jössz? Ez felettébb különös,nem gondolod?
2013. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi...!!!, visszavonom. :D Nem te Voltál,én vagyok vak! :D ,de ha már így írtam, nem lőnek olyan nagyokat....,de tény,ami tény vannak benne különös gondolatok,mint például, a rég atomsugárzás rejtélye is nagy! Abban a korban mértek először ilyet,mikor még az atomot,mint energia forrást,fel se találták! Sőt! földalatti mélységekben is érzékeltek atomsugárzást,ami olyan mélyről jön,a föld alól,hogy odáig ember állítólag,még nem jutott,s mai napig nem is juthat el odáig! A mai technikákkal!
2013. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:

"Sőt! földalatti mélységekben is érzékeltek atomsugárzást,ami olyan mélyről jön,a föld alól,hogy odáig ember állítólag,még nem jutott,s mai napig nem is juthat el odáig! A mai technikákkal!"


A francba! Akkor most felfedezted, hogy a Föld kialakulásának idején is léteztek hasadó anyagok (pl. uránium, rádium), és ezeket nem mi, emberek találtuk föl.


Fantasztikus felfedezés!

Curie-díjat neked! :-D


Pedro

2013. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sőt épp nem rég hallottam róla, hogy természetes atomeraktorok is voltak a föld mélyében, ott, ahol elég sok uránérc volt, és víz is. Azért csak voltak, mert a 235-ös tömegszámú urán bomlik (nem hasad, bomlik), és ezért régebben több volt belőle. Elég ahhoz, hogy dúsítás nélkül is legyen önfenntartó hasadó láncreakcióra lehetőség. Így alakultak ki ezek a reaktorok, de majd jön a Kérdező, és megmagyarázza, hogy valójában I., II., és III. Timbaktu antiszkeptikus kifőzdéi voltak. (IV. Timbaktu sajnos már muszáj volt földgázzal fűtse a kifőzdéit, mert addigra az urán 235 koncentrációja a kritikus szint alá csökkent.)


Tényleg, az Ortoládiak hisznek az emberekben? Elvégre hét lábbal állnak a földön... izé... az Ortoládon.

2013. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Shai-Hulud ***** válasza:

@vén kecske

Na, látom visszatért a humorérzéked. Üdvözlünk ismét közöttünk! :D

2013. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"A kérdés teljesen jó kategóriában van. Ha én lennék a moderátor, töröltem volna, és a következő ilyen sületlenség után a felhasználódat is."


Nagyon helyes, én is. Viszont csak az én kérdésemet tették át, míg egy másik kérdező kérdését nem, ami viszont hasonlóan nagy sületlenség volt. Vagy velem kivételeznek, vagy azzal a másik kérdezővel.

2013. dec. 20. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!