Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket is kísért a szörnyű...

Titeket is kísért a szörnyű hétfő nevű valami?

Figyelt kérdés
Minden héten eljön hozzám és nagyon idegesítő, mert iskolába kényszerít :D hozzátok is elmegy?
2014. jan. 20. 15:49
 1/7 anonim válasza:
már megijedtem hogy csak engem szokott kisérteni de most hogy látom hogy téged is ..:DD
2014. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus lúzer mentalitás utálni a hétköznapokat, és szenvedésnek venni, ami alól csak a hétvége nyújt menedéket. Én például szeretem amit hétfőn csinálok, ezért nem kísért a szörnyűségével. Tudom, hogy iskolába járni nem a legnagyobb buli, de ha nem használod ki, akkor a napszámos rakodómunkás melód sem lesz az.
2014. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet mindenkinek más a véleménye a hétfőről, ez pedig csak egy ártalmatlan vicc :D
2014. jan. 20. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:

"Már megint hétfő" - goldolta Garfield.

"Már megint Garfield" - gondolta a hétfő - "vajon mi lehet Stirlitzcel?"

2014. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
goldolta = gondolta
2014. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzám is el szokott jönni, de általában a péntekkel szövetkezve visszavágok neki. Nagyon reménykedem, hogy egy péntek délután és (az ugyanahhoz a héthez tartozó) vasárnap este között haljak meg, nehogy a hétfő győzzön.
2014. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kettes de komoly vagy!Amúgy igazad van,de ez a humor kategória!!!
2014. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!