Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vezérel mindenkit a...

Miért vezérel mindenkit a horoszkóp?

Figyelt kérdés

A horoszkóp minden jegyhez szól. Akkor, ha pl: 26 ezer bika, rák, oroszlán, stb... jegyű ember él mondjuk csak magyarországon, akkor az a napi, heti, havi horoszkóp mindegyik emberhez szól egyszerre.

Tehát, 26 ezer oroszlán reméli azt, hogy ma végre megtalálja az igazit. 26 ezer bika hiszi azt, hogy ma megkérik a kezét.


Nekem még egyszer sem jött be a horoszkóp. Én nem is hiszek benne, mióta egy hét múlva újra az azelőtti hétfőit mutatta. Tehát ismétlődik néha.


A horoszkóp csak önbizalom erősítő, szerintem.



2013. febr. 9. 01:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan személyt is, akit a horoszkópja irányít. Azt teszi, amit aznap a horoszkópja mond neki. Ha azt írja, hogy most ne szóljon senkihez, mert megharagudnak rá, akkor ő egész nap csendben van, és kerül mindenkit.
2013. febr. 9. 02:01
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Senkit sem vezérel a horoszkóp.

A neve szerint is csak mutatója (szkóp) az eseményeknek, nem pedig vezérlője.

2013. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem nem vezérel, sőt.

Annyi, hogy néha, ha észreveszek valamilyen újságban horoszkópot, poénból elolvasom, mit írnak hozzá.

90%-a kb. nem igaz annak, amit írnak, a maradék tíz pedig mindenkire igaz.

Magának a horoszkópomnak és a jellememnek sem sok köze van egymáshoz, én tudom, hogy hülyeség.

Ilyesmi alapján találgatni sem érdemes.

2013. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
nekem sokszor igaz, amit a horoszkóp mond, mintha csak rólam írták volna. persze nem mindig jön be, de a legtöbbször igen
2013. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

A horoszkópos könyvekből az adott jegyhez tartozó alapvető jellemvonásokban "lehet valami", de az adott naphoz írt várható események tök hülyeségek.

Másrészt a jellemvonások sem az igaziak, különösen, ha valaki a horoszkóp időszakának kezdeti-végi napokon született, mert ott már valamilyen mértékben hatással van, lehet a szomszédos horoszkóphoz tartozó jellemvonások is.

Harmadrészt, állítólag a csillagok járása az évszázadok, évezredek alatt naponta néhány másodperceket, perceket tolódnak, így az idők folyamán már összejöhettek napok, hetek, melyekkel eltolódtak a csillagjegyekhez eredetileg rendelt dátumok, tehát állítólag ma már teljesen más időpontra esik pl. a bika, a szűz, vagy akármi, mint ami dátumot ahhoz eredetileg rendeltek.


Szóval az egész horoszkópos rendszer szerintem egy nagy hülyeség.

2013. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Antimod ***** válasza:

"Másrészt a jellemvonások sem az igaziak, különösen, ha valaki a horoszkóp időszakának kezdeti-végi napokon született, mert ott már valamilyen mértékben hatással van, lehet a szomszédos horoszkóphoz tartozó jellemvonások is."


Ezzel abszolút egyetértek, nekem is ezek a megfigyeléseim.


A bulvár-, tv- és női újságokban lévő horoszkópokkal pedig nem érdemes foglalkozni.

2013. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a horoszkóp egyáltalán nem rossz. Reményt ad vagy épp figyelmezteti az embert. Hiszen âltalában jellemző a horoszkópja az emberre, rám legalább is igen. A horoszkóp addig jó, amíg nem veszi át az irányítást az ember élete fölött.
2013. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert vezéregyéniség.
2013. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A horoszkópok jellemzései valóban igazak.
2013. febr. 9. 11:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Elég sok hiszékeny ember van, akit könnyű megvezetni, akár egy horoszkóppal is. Bár én nem hiszek benne, de úgy gondolom, addig nincs baj, amíg csak valamilyen iránymutatásként értelmezzük őket, de amikor már elkezdünk ezek szerint élni...

Ismerek olyan lányt, aki boldogan élt a párjával már másfél éve, mígnem azt nem írta a napi horoszkópja, hogy ma fog végleg összeveszni azzal, akit a legjobban szeret. A hülyéje pedig dobta is a srácot, csak azért, mert a horoszkópja szerint ezt kellett tennie...

2013. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!