Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Durva Szivatás! Hogyan szívass...

Durva Szivatás! Hogyan szívassam meg egy pletykás, nagypofájú öregasszonyt aki a (még) a kollégám? (lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az h. közminkán-tanfolyamon vok még áprilisig, van egy nagypofájú öregasszony kolléganőm, akinek több füle van mint foga. És nagyon pletykás meg beleugat mindenbe,bunkó, alpári, már a többieknek is az agyára megy. engem pl. folyamat kipécézett magának, tegnap csúnyán összebalhéztunk, és még a szüleimet is a szájára (merte) venni!! Már szóltam a főnöknek, de a dolgozó, tisztességes, érettségizett szüleimet (meg engem, nekemis van érettségim, de sajna nem találtam munkát)szüleimet ne vegye senki a szájára, olyan meg vágképp nem aki ingyenélő, nagyszájú a semmire!!!Bár visszaszóltam neki, de ezt nem, fogom annyiba hagyni, majd ha vége áprilisba a közmunkának ő is, én is elmegyek, és valami jó ötleteket várok h mivel szivassam meg ugy hogy ne jöjjön rá (tudom amúgy hogy hol lakik, velem egy faluban) Nem éppen gyerekes dolgokkal akarom hanem ami égő, durva és FŐLEG HOGY NE jöjjön rá h én csináltam!!! olyanokat meg ne írjatok h ne foglalkozzak vele....

L/23



2014. jan. 25. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Erettsegid van ilyen helyesirassal, fogalmazassal? :O

Aruld mar el nekem, miert nem mered felvallalni a banya elott, h Te szivattad meg? Egyaltalan ezzel mit fogsz elerni?

2014. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel tarskeresore! Csokizzd ossze a szeket amire ulni szokott! Majd utana kuld neki postan pelenkat ugy ,hogy latszodjon amikor a postas kiviszi neki!
2014. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szaritott csipkebogyo porra orolve ettol viszketni fog hosszu ideig!
2014. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 erről már én is hallottam
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*vagyis #3.
2014. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.-es, igen képzeld van!!! Hogy miért nem? Azért mert képes feljelenteni!!!! Gyorsan rájönne h én csináltam, mert utál, én is őt, meg elég nagy sz.rkavaró , meg pletykafészek, már rólam is kitalálta a kis sztorijait.

Olyanokra gondoltam, olyan szívatásokra, amiket akkor csinálhatok meg ha letelik a 'mandátumom' a közmunkán, magyarul április végén!!! Bár egy haver online sexshopos rendelést javasolt, de én egy kb heti szinten fogom szívatni ha vége a közmunkának április végén :DDD

2014. jan. 25. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendelj neki online erotika aruhazbol kapcsat!
2014. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egérragasztó.
2014. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kacsát !
2014. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült megszivatni?
2014. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!