Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedvem lenne az összes nagypof...

Kedvem lenne az összes nagypofáju egoista embernek behúzni egy óriásit. Ez normális?

Figyelt kérdés
A behúzni egy óriásit azt úgy értem, hogy jól pofánbszni mindet...
2010. aug. 30. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ja
2010. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ez relatív. Ha magadat többre tartod, mint az egoistákat, akkor te is az vagy (nem sértés, csak megfigyelés)
2010. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én is így érzek
2010. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszállhatok én is? :D

Én sem bírom elviselni őket, főleg ha olyanok arcoskodnak, akiknek nincs mire...ááááááá.. Nekem sikerül valami, vagy én teszek magamra 2 kg sminket, akkor én is menő leszek?Nemtom mire verik magukat egyesek, szóval veled vagyok ;)

2010. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyet értek veled! Én is így érzek, különösen amikor valaki tökéletesnek érzi magát, pedig közel se az!
2010. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Normális, csak megcsinálni nem kéne...
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kb. én is így érzek:P
2010. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na, jó tudni, hogy ennyire nem vagyok egyedül.

Természetesen csak kedvem lenne, de megtenni sose tenném.

Sose ütöttem meg senkit, semmilyen okból. Nagyon távol áll tőlem ^^

2010. aug. 30. 13:37
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Hát szerintem nem teljesen normális hogy magadnak is szeretnél behúzni. :S
2010. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele!

Egyesek annyira , de annyira nagyképűek tudnak lenni, hogy az hihetetlen. Persze ilyenkor nem egy embert tudnak megbántani a sértő megjegyzéseikkel..Nem veszik észre magukat, hogy nagy az arcuk. Amúgy meg szerintem a nagyképű embereket nem kedvelik nagyon sokan.

Most attól, hogy ő felsőbbrendűnek érzi magát a többi embertől attól még ugyanolyan ember ő is :) Csak nem tudom mire teszi magát, mikor semmi értelme nincs. Vagy éppen nincs mire...

Valójában én sem tudnék megpofozni senkit se, nem vagyok ilyen típus...De azért az ilyen embereket jó lenne lerángatni a magas lóról úgy ,hogy egy hatalmasat zuhanjanak!^^ Akkor szerintem rájönnének, hogy nem minden körülöttük forog!pff

2010. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!