Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok arrogáns,...

Miért nem tudok arrogáns, nagypofájú lenni?

Figyelt kérdés
Manapság hátrány ha valaki nem ilyen.32 éves vagyok és szeretnék olyan lenni de sose ment.Amit gondolok kimerem mondani de nem merek nagyszájú lenni mert anno suliba ha próbáltam az lenni és visszadumáltam megvertek mindig.Mit csináljak,hogy én is tudjak lekezelő nagyszájú lenni?
2011. nov. 9. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre,hogy az arrogáns emberek jobban megtudják védeni magukat meg stb.Manapság az a menő ha valaki nagyszájú nem csendes.
2011. nov. 9. 19:32
 2/14 Stella90 ***** válasza:
kit érdekel mi a menő, és mi nem? szerintem ne ez határozza meg az életedet...pláne ennyi idősen. a párom is 32, és olyan, mint egy nagy gyerek. nem kell arrogánsnak lenni ahhoz, hogy valamit elérj.
2011. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak annyira tudtam változni,hogy nem vagyok visszahúzódott és beszélgetek ill.elmondom a véleményem.Én két végletet látok.Vagy visszahúzódott nyuszi valaki vagy arrogáns.
2011. nov. 9. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Létezik aranyközépút is!Igaz ezt nem 32évesen kéne korrigálnod ,de sebaj!!!
2011. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
így van, azt a bizonyos arany középutat kellene megtalálni.
2011. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ne aggódj emiatt, idővel az élet úgyis megköveteli, hogy azzá válj! :)
2011. nov. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja, figyeld meg 30 év múlva egy idegesítő, fogatlan bácsika (?) leszel aki mindenkivel kiabál és mindenkit a botjával ütöget :D
2011. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2011. nov. 10. 08:35
 9/14 anonim ***** válasza:

"Csak annyira tudtam változni,hogy nem vagyok visszahúzódott és beszélgetek ill.elmondom a véleményem."


ez így tökéletes.


Én tudok nagypofájú és arrogáns lenni, de csak akkor, ha belémkötnek, kritizálnak... /meg ha iszom és elhagy a kontroll, h ne legyek nagyképű/

2011. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet mindenki arrogáns.
2011. nov. 10. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!