Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fogyókúrázók, ide kattintanátok?

Fogyókúrázók, ide kattintanátok?

Figyelt kérdés
:D Már belefulladunk a csokiba... A férjem a munkahelyéről minden hónapban kap 5-6 kg márkás csokit, és most meg hazaállított egy tömött szatyor karácsonyi csomaggal!!! Már nem bírjuk!!!! Kidúr minket a csoki a lakásból... A Szamos marcipános szaloncukortól kezdve, a tömör csokis kekszes csodasütiig, az ínycsiklandozóan krémes mogyorós táblás, Lacta-szerű csokoládékölteményig minden van benne. Kérsz egy harit? :D
2009. dec. 10. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én beérném a csöves kis Lindt csokijaimmal =)
2009. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Na ez meg most mire volt jo?
2009. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ó, a Lindt csokik a fasorban sincsenek az én tömörcsokiscsodáimhoz képest... :D
2009. dec. 10. 09:59
 4/19 anonim ***** válasza:

Áruld már a tömörcsokicsodáid nevét, amik jobbak, mint a Lindt =)

Mellesleg egy fogyókúrázó szerintem jobban díjazná a marhapörköltet nokedlivel, mint a csidi-csodasütidet =)

Amúgy én inkább fizetést kérnék, nem 5-6 kg "márkás" csokit =) De véleményem szerint csak az agyadat játszod, normális ember nem tesz fel ilyen kérdéseket. =)

2009. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jah, és csak megjegyezném, hogy a Lacta egy elég gagyi csoki =)
2009. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

vajon, ti hány kilósak lehettek ? Vagy lesztek nemsokára ?

Nekem egy-két kocka csoki is elég szokott lenni. Persze ideális a súlyom, egészségesen táplálkozom. :D

2009. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem is ideális a súlyom, hiába zabálom kilószámra. A Lacta meg a világ legjobb csokija. Egyébként meg nem véletlenül raktam a humor kategóriába, és nem az egészség-be. :p

De nem kell aggódnotok, fizetést is kap rendesen. :D:p

2009. dec. 10. 10:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de felnőtt ember létedre lehetne benned annyi empátia, hogy nem gúnyolod ki, aki nem olyan szerencsés, mint te. Mert neked csak adottságod, hogy nem kell semmit csinálnod az alakodért. Nem tudom, hogy ebben mi volt a poén.


Egy fogyókúrázó.

2009. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

jaj kedves fogyókúrázók, és egyáltalán, minden magyar ember...miért kell ennyire komolyan venni magatokat? Nem lehet nevetni egy kicsit a saját nyomorúságodon? Nem mindig, de legalább néha...egy kicsit??

Szerintem vicces a kérdés, és igen, néha az én szemem is kegyetlenül csillog, hát még a nyál a szám szélén ha meglátok vmi "csokiban és zsírban tocsogót". És szánalmas vagyok :D Ez van! De közben erős is, mert kibírom!

Szóval igen, én kérek egy harit...csak aztán vigyázz kedves kérdező, mert egynél nem állok ám meg ;) Ja és kabbe hogy te nem hízol :D

2009. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12:05: nekem egyáltalán nem hozta meg a kedvem az evéshez, amit leírt a kérdező, de szerintem szánalmas, mikor valaki olyannal henceg, hogy jaj, hát én nem vagyok hízékony, bármit megehetek, ti meg idióták, csak fogyózzatok, nekem nem kell. Én ebben semmi vicceset nem látok, ez ilyen szarkazmus, amiről azt hiszi, aki mondja, hogy vicces.
2009. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!