Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megtudnád ezt nekem ítélni,...

Megtudnád ezt nekem ítélni, hogy súlytartásnak jó ez meg a hasonló étkezések, már nem fogyókúrázok?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a helyzet hogy elértem a kívánt súlyt és alakot (160cm/50 kilo/26éves nő)

súlyt szeretnék mostmár tartani, jól gondolom hogy jó minőségi szénhidrátot most már szabad enni vacsorára(persze nem sokra gondoltam)

pl a mai étkezésem így nézett ki

r: 3db ilyen teljes kiőrlésű kétszersült( 20kcal 1 db)+2szelet fűszeres pulykamellsonka+1szelet sajt+1db paprika+3nagy paradicsom

t: 1db nyári kis alma

e: volt másfél kilo cukkinim azt megtöltöttem 8ek pulyka darálhússal+8ek rizzsek+1 tojással+fűszerek(bazsalikom)

ezeket összekevertem beletöltöttem a cukkinibe,

pároltam 8fej kis karfiolt+2db répát+3db paradicsomot

kb egy kilo cukkinit ettem így meg+a párolt zöldségek

vacsorára pedig a megmaradt a cukkinit ami úgy fél kilos lehetett

ilyesmi étrend jó, baj ha vacsorára most már eszek egy kis rizst, krumplit, főzelékeket, gyümölcsöt

köszönöm a segítséged


2011. aug. 19. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli: 20*3+30(pulykasonka)+50(sajt, bár attól függ mekkora/milyen vastag)+10(paprika)+40(paradicsom) -> 190 kcal

t: 20 kcal (100 gramm alma 30 kcal, de a pici nyári almák meg nicsenek 100 grammosak!)

e: fűszer nem számít, 100 grammokban van/1 kcal általában. 100 gramm bazsalikomot meg ki használ el?:D

1 tojás: 70 kcal

rizs: ez csak kb-ra mondom 200-250 kcal

cukkini: nem sok, nem ugrik be a kcal szám de sztem olyan -70100 lehet max.

hús: kb 150 kcal

répa: 100 gramm/35 kcal. paradicsom: kb 40 kcal (100 gramm/20 kcal) karfiol: nem emlékszem de kb 40 kcal lehet.

----


Szerintem ez egy remek étrend, egészséges akár diétának is elmehetne ha este nem ennél krumplit rizst, de mivel eszel nem az már sztem, meg gondolom néhanapján megengeded magadnak a bűnözést, csokit sütit vmit, akár ha csak ez heti 1 alkalom.

Arra ügyelj hogy nagyon későn ne egyél rizst, ch-t, pl. lefekvés előtt 2-3 órával nem ajánlatos enni.

Amúgy öröm ilyen embert látni aki diéta után is folytatja ezt az étrendet! mármint hogy ennyi zöldséget eszel, ez nagyon jó és egészséges!! így tovább.


ha testmozgást végzel akkor meg tudod tartani a súlyod.

2011. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

huu köszönöm

persze ugyanúgy végzek testmozgást

mégegyszer köszönöm

már nem bírnám megenni a fehérlisztes, cukros dolgokat, hányinger kerülget tőlük

2011. aug. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!