Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Bush család Reptílián?

A Bush család Reptílián?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ez az alakváltoztatós jelenség ember-sárkánygyík hibridek esetében a szemeknél kezdödik, legelöször azok kezdenek lassan átváltozni, majd fokozatosan az arc és a kezek is.



Éppenséggel az interneten is található egy felettébb érdekes videó idösebb George Bushról, amint egy CNN interview alatt fura jelenség figyelhetö meg a szemeinél. Bush jobboldali szemének pupillái többször is fura alakot öltenek, hasonlóvá válnak mint a macskák vagy a gyíkok szemei. Az emberi szem pupillája ugye kör alakkú, míg Bush pupillái többször is függöleges csík alakúvá változnak a gyíkokéhoz hasonlóan! 0:35-nél pedig a jobboldali szeme megmagyarázhatatlan módon teljesen kifehéredik, a kamera ekkor hirtelen átvált Bill Clintonra.


http://www.youtube.com/watch?v=Eaaubr3nnHI


és láss csodát a fia szeme is reptílián [link]


Összehasonlításképpen egy reptílián szem :


[link]


A Bush családnak azért ívelt ilyen magasra a karrierje, mert valójában, azon földönkívüliek akik beépűltek évezredek óta a mindenkori hatalmi elitbe?



2014. máj. 6. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én is hallottam. A Kennedy család úgy tudom, lumbulábi származású volt: John F. Kennedy anyját elrabolták a lumbulábiak és meggyalázták, tehát kézenfekvő hogy John F. Kennedy legalább felerészben lumbulábi volt. Ez természetesen sértette az Amerikát uraló reptoid és krixkraxi köröket (abban az időben a lumbulábiak még nem jöhettek potenciális szövetségként szóba a Galaktikus Föderációban) ezért úgy döntöttek, John Kennedynek meg kell halnia. Mivel részben lumbulábi volt és rendelkezett neutrínós hűmicsodaizé védő pajzzsal, rajta nem fogott a tudatmanipulációs csodafegyver, ezért megmanipuláltak egy merénylőt aki lelőtte Kennedyt és így az USA lehetett lumbulábi érdekövezet.
2014. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor néhány pixelbe űrhajókat látnak bele, vagy ilyen elmosódott felvételek alapján holtbiztosan állítják emberekről, hogy földönkívüliek.

Érdekességként megjegyzem, hogy láttam már élőben olyan embert, akinek az írisz nyílása függőleges. De ő se gyíkember, ez csak egy létező szembetegség. Ismerem a családját is, ha gyíkok lennének, akkor csak tudnék róla :)

2014. máj. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Igen nappal bokor éjszaka gyík... :)))))
2014. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3as most reggeliztem, de mikor elolvastam mit írtál a röhögéstől még a kaja is kiesett a számból!


reptoid az eszed tokja!

gondolom te se vagy valami jó tanuló az iskolában, ilyen gondolkodással!

amikor ilyet látok, mint te amit kérdeztél, akkor szembesül az ember azzal, hogy a mai generációnak az internet már inkább rossz mint jó lenne!

aki ilyen gondolatokkal foglalkozik, azoknál még a netet is beszüntetném!

2014. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Obama is az, sőt az angol királynő is.
2014. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre !
2014. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hmmm eszerint Jozef Sztálin meg a krixkraxi fajból való volt?
2014. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi az igazség?
2014. máj. 13. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Jozef Sztálin krixkraxi volt, Hitler pedig plejád, Churchill ő reptoid, Roosevelt pedig lumbulábi. És azért tört ki a világháború mert a plejádok irányítás alá akarták vonni a Földet.
2014. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság (akár tetszik, akár nem), hogy a sok hülyeség helyett elsősorban a helyesírási szótárat kellene olvasnod, és abból csak hasznod származna.

És nem csinálnál magadból majmot a világ előtt ilyen kérdésekkel.

2014. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!