Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek az ilyen álmok ellen?

Mit tegyek az ilyen álmok ellen?

Figyelt kérdés
"apa" alkoholista.. és amikor még itthon lakott velünk,mindig ordibált, volt, hogy bántotta anyát.. és amióta elment itthonról ( kb. 3 hónapja ) minimum egy héten 3-4szer vele álmodok. Mindig olyanokat,hogy anyát bántja,veszekszik,ordibál stb. :( nagyon rossz. Mit lehetne ellene tenni? :( 15/L

2014. jan. 30. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Az álmok segítenek feldolgozni életünk eseményeit, a traumatikusakat is. Hogy te ezektől most nem könnyebbülsz meg, az valószínűleg attól van, hogy álmaidban a megélt valóságot éled át újra. Nekem ebből úgy tűnik, hiába költözött el apa, magadban nem zártad le az ügyet. Lehet, hogy félsz, hogy visszajön? Vagy csak menekülsz a témától, igyekszel lehetőleg nem is gondolni rá nap közben. Persze, hogy éjszaka támadnak a gondolatok álom formájában! Talán ha nappal belemenősebben mernél vele foglalkozni, pl. beszélgetnél anyukáddal a témáról, vagy ha vele nem lehet, akkor valaki mással, kibeszélnéd magadból, és nem jönne elő álmodban.
2014. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát egy idő után valószínüleg elmúlnak , de ha nem akarsz erre várni akkor szerezz be egy álomfogót... (nekem bevállt pedig nagyon nem hittem benne)
2014. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!