Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az életben vannak összefüggése...

Az életben vannak összefüggések, amelyek megmutatják, hogy jó vagy rossz irányba haladunk? Hogyan figyelhetők meg ezek az összefüggések, észrevehetőek?

Figyelt kérdés
Anyagilag, érzelmileg, egészségileg

2014. ápr. 3. 00:47
 1/6 baldwin13 ***** válasza:
Az életben csak összefüggések letéznek, hiszen minden összefügg mindennel. Ennek okán nem törtéhet semmi sem véletlenül.
2014. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Az életben vannak összefüggések, amelyek megmutatják, hogy jó vagy rossz irányba haladunk?"


Nyilván.


"Hogyan figyelhetők meg ezek az összefüggések, észrevehetőek?"


Járj nyitott szemmel a nagyvilágban. Legyél értelmes, csiszold az elméd, olvass sokat, ne félj önállóan gondolkodni. Ilyesmiket tanácsolnék ez ügyben.

2014. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem könnyű tanácsok :)
2014. ápr. 11. 01:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, én csak olyan összefüggéseket találtam a múltban, amik utaltak a jelenre. Te gondolom már felnőtt vagy, úgyhogy kicsit talán könnyebb dolgod lesz már most megkeresni az okat a dolgokat, amik utalhatnak jövőre (hogy hogyan, érzelmileg, testileg az mindegy, van ilyen is, olyan is szerintem). Tudom, nem valami konkrét válasz ez se, de talán sikerrel jársz, sőt meg az is megeshet, hogy szeretni fogod keresni az összefüggéseket (-:
2014. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálom keresgélni az összefüggéseket de konkrét jeleket sosem találok, és mindig csak jön a DEJAVU érzés. De nem tudom hogy ezeknek lehet e hitelt adni vagy csak ezek mutatják meg hogy helyes úton haladok-e.
2014. máj. 7. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hallgatsz egy tinire (-: akkor a megérzéseidre próbálj meg hagyatkozni inkább. De ne csak úgy, hogy "áh, nincs ötletem, akkor most a hasamra ütök" hanem úgy rendesen, hogy tényleg tudd és érezd, hogy ez a helyes döntés. És akkor talán majd neked sikerül meg a jeleket is jobban észrevenned ha akarod módok neked egy adna példát is (csak mert jobbat nem tudok).
2014. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!