Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A sorsa mindenkinek meg van...

A sorsa mindenkinek meg van előre "írva"?

Figyelt kérdés

Milyen jeleket érdemes figyelembe venni mint az álom és mint a való életben és van e ezek közt párhuzam? Hogyan tudom ezáltal irányítani a sorsom?

Kérem csak normális válaszokat adjatok és érdekel az aki jobban ért ehhez. Köszönöm.



2014. febr. 28. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondok neked valamit nincs olyan hogy valami megvan irva.Ha akarsz valamit akkor azért meg kell dolgoznod vagyis csak te tudod formálni az életed.
2014. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

"Soha máson,nem a világod,

Mindig minden rajtad múlt,

Vihet bárhol, lehet sárból

Tudod volt és van más út

Nézd mindig rajtad múlt"

2014. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

Például a közlekedési lámpa jeleit érdemes figyelembe venni, mert igen komoly sérülésektől óvhatod meg magadat.

A párhuzamról pedig csak annyit mondok, hogy mindig az autókkal párhuzamosan közlekedj, soha ne keresztbe,mert az veszélyes.

Ezekkel irányítani tudod a sorsodat. Ez garantált!



Komolyabban: SEMMI nincs előre megírva. Még a vallás is azt mondja, hogy szabad akaratod van, tehát TE MAGAD döntöd el, hogy mi történjék veled. Ha pedig nem vagy vallásos, akkor méginkább.

2014. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja neked megmondani a tutit.


A magam részéről úgy vélem, bizonyos dolgok meg vannak írva; már születésed pillanatában, sőt előtte eldől, milyen életkilátásaid vannak, milyen betegségekre leszel hajlamos, stb. Ezenkívül képességeid, a tehetséged és egész személyiséged (ami persze bőven alakulhat) is rengeteg mindent meghatároz. De e keretek között tényleg szabad kezed van.

2014. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

persze ezt már Jimmy is megénekelte :)

"valahol minden meg van írva egy végtelen papíron.." :)

2014. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Már volt egy ilyen kérdés,ide másolom a válaszomat:

Én is sokat gondolkoztam,kiknek higgyek,akik azt mondták,

hogy szabad akaratunk van,vagy azoknak,akik azt hogy "meg van írva a sorsunk". Szerintem mindkettő.Szabad akaratunk van,mikor megszületünk,de a legszűkebb környezetünk van a

legnagyobb hatással ránk pozitív,vagy negatív irányban.

Rengeteg mindent belénk "nevelnek" az évek során.Aztán ott vannak a rokonok,barátok,stb,tőlük is tanulunk

valamit,így alakul ki a jellemünk,egyéniségünk,tehát szabad akaratunkból egyetérthetünk velük,vagy sem.Mi döntünk,szabad akaratunkból.Aztán az élet felkínál

dolgokat,és hogy mi élünk vele vagy sem,ez is szabad akaratunk.Szabad döntésünk.Igen vagy nem.De az idő telik,

és mi megbánhatunk dolgokat-miért (nem) azt választottam,

miért (nem) úgy döntöttem,miért (nem) úgy csináltam,miért

azt tettem stb.stb.Ha az élet/"sors" újra felkínálja ugyanazt (szerintem nehezebben teremtődnek ugyanolyan körülmények,helyzetek, de előfordul)és még "belefér az időnkbe",szerencsénk van.Tudunk változtatni és boldogok

leszünk.De ha már nem lehetséges,mert nem fér bele az időnkbe,pl.mondjuk én már olyat nem kívánhatnék,hogy pl.

hollywoodi filmsztár szeretnék lenni,vagy híres fotómodell,vagy balett táncos,vagy űrhajós stb.de egy tizenévesnek még simán belefér az idejébe.Na innentől van az,hogy bezáródnak az utak,vagy nevezhetjük akárminek és mintha már nem lenne szabad akaratunk.Hát igen,az idő miatt szűnik meg a szabad akarat!De ez bármivel kapcsolatban így működik,az életünk saját döntéseink sorozata gyerekkorunktól kezdve.Valamire igent mondunk,

valamire meg nemet.Ennyin múlik az egész.A legegyszerűbb a legbonyolultabb!Bár az rejtély marad,hogy létezik-e az,

hogy jó vagy rossz karmát hoztunk-e magunkkal és és ez befolyásolja-e,milyen a kezdet és hogy képesek vagyunk-e jól dönteni életünk folyamán.

2014. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Adott hogy milyen érzéseket kell átélned, az hogy milyen körülmények között éled meg az rajtad is múlik.
2014. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen,és csak nagyon kicsit tudod befolyásolni.
2014. márc. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
67%

Ha van is sors,semmi sincs kőbe vésve,mert nem robotok vagyunk,érző lények,akik bármikor bárhogy variálhatnak,mert szabad döntéseink vannak,vagy én még úgy nem keltem reggel,hogy egy gondolat be lett rakva a fejembe :D


Sok mindenben hiszek,de a sors az ha van is,képlékeny,egy halvány térkép,vagy út,de rajtunk múlik,mikor merre megyünk.

2014. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os -azt hiszem egyszer én is rosszul dönthettem..igazad lehet az idővel kapcsolatba..előttem bezárultak az ajtók mire megértem rá..nem mindig van második javítási esély..
2014. márc. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!