Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezek szerint a Plejádi fényhaj...

Ezek szerint a Plejádi fényhajók tisztítják az eget a reptílián chemitrtáliáktól?

Figyelt kérdés

A chemitralsot a reptíliánok vezette hatalmi elit végzi és úgy tűnik nem hiába vannak jó idegenek is, akik tisztítják az eget, különben mivel lehetne a videot magyarázni ?


[link]



2014. máj. 14. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az agyadat kéne kitisztítani, nem az eget.

Egyértelmű trollkérdés egyébként. Jelentve.

2014. máj. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az ecet tisztítja az ablakot, ez legalább tuti. A többit pszichiáterrel beszéld meg, ha még szabadlábon vagy :)
2014. máj. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit keres egy ufó a chemitralsok közt ? Megtisztitja az eget és ezt a jók teszik, azaz plejádiak
2014. máj. 14. 05:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kou'rg áldja meg a Plejádiak jóságát!
2014. máj. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igazi Infó válasza:

Nem teljesen úgy van ahogy gondolod, de igazad van! A fényhajók szórják a fotonokat ami gyakorlatilag tömény fény részecskék mindent lefedő izgőmozgó raja, ez koncentrált pozitív energia ami megtisztít mindent a negatív energiáktól, részecskéktől, rezgésektől! De ezt nem a vegyi felhők miatt csinálják csak, eleve a Föld és lakóinak rezgését emelni hivatottak ezzel a fénnyel ami gyakorlatilag szeretet, én már egyszer láttam egy ilyen szórást Budapesten fényes nappal, és igen nagy szeretetet éreztem tőle a szívemben, amellett hogy láttam és éreztem is ahogy elárasztanak ahogy magamba szívom ezeket a fotonokat! Nem tudom hogy csak véletlen lenne e az hogy egy nagy banda (mindenféle korosztály tagjai) egy ingyen ölelést feliratú táblával inzultálta az embereket?!

Persze a vegyi felhő eloszlik hisz negatív részecskéktől áll, de nem az őket húzó repülőket üldözik!

2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!