Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most, amikor egyre növekszik...

Most, amikor egyre növekszik az idegen fajok száma. Miér nem érzik a USA, Orsoz kormányok hogy be kéne jelenteni valamit?

Figyelt kérdés

Régen alig ismertünk pár idegen fajt ; Kis szűrkék, nagy szűrkék az eltérítés miatt, Aldebaraniak, Orioni szűkék főleg a kontaktok miatt és a marslakók Perical Lowell miat


Várható volt, hogy az egyre növekvő kutatómunka és az univerzum megismerése után növekszik a földönkívüliek száma, akik Roswellbe 1947-be megfogadták USA + oROSZ kormányok hogy végül mindent beismernek, csak most titkolóznak, miért nem jeletik be, hogy tudnak mindent?


Már olyan extradiemnzionális, azaz több mint 3D-s idegen fajok is ismertek, mint Reptíliánok, Reptoid alakváltók, Plejádok, Annunakik, gyíkemberek, holdlakók és vénuszlakók. Miért nem ismerik be az USA meg Oroszok, hogy tudnak róluk meg együtmőküdnek?



2014. jan. 13. 17:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákér, de a rengeteg ufós akták átolvasása után, már alig látok
2014. jan. 13. 18:02
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

Növekszik a számuk most, hogy minden sarkon orioni szőkékbe botlunk.

Végre már megnövekedhetne az ismert földönkívüli fajok száma egyre. Azt még szeretném megérni.

2014. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Melyik bolygóról tetszik írni?
2014. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,jelenleg 17 idegen fajt ismernek az emberek,lesznek még többen is?:o
2014. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem gondoltál, hogy nincs mit bejelenteni? igazából nemtom, ahogy te sem, de nem gondolod, hogy 1947 óta nincs információ csak az elvakult emberek hajtják a magukét. épkézláb bizonyíték viszont nincs oly hülyének nézed az emberi fajt, hogy nem venné azt észre, hogy egy földönkívüli fajjal él együtt? nemtom. De nekem feltűnt volna, ha szembe jönne velem egy földönkívüli manapság olyan világban élünk, amelyben elég nehéz lenne évtizedekig eltitkolni valamit. persze az interneten százzával vannak az ilyen-olyan cikkek mindenki talál magyarázatot szinte bármire csak jó kell guglizni. nem vagyok szkeptikus csak gondolkodók egy kicsit. :D
2014. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szecsői Tibor ***** válasza:
83%

Ha troll vagy, gyúrj a helyesírásra, így lehetetlen komolyan venni. Btw, az Percival Lowell, és legalább őt ne keverjük ide...

Ha ezt te komolyan gondolod, kérlek, soha ne szaporodj, még csak véletlenül se.

2014. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan ez a legnagyobb problémád?
2014. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Megnövekedhetne a gondolkodó emberek száma.
2014. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezeknek az idegen fajoknak a 80%-a kitaláció :-)
2014. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8%
Én hiszek neked hamarosan befogják jelenteni az E.K dajmonok és kis szürkék létezését ne hallgass Szecsői Tiborra ő a legnagyobb troll sosem add választ semmire csak trollkodik
2014. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!