Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az mit jelent, ha valaki...

Az mit jelent, ha valaki Slendermannel álmodik?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert valahol azt olvastam,ha valai Slendermannel álmodik,az meghal.

És én is Slendrmannel álmodtam tegnap előtt.

Eléggé ijesztő volt.

Az álom:A történet annyi,hogy egy nagyon nagy,gazdag házban laktam,és onnan éjjel kimentem az erdőbe pár barátommal zseblámpával a kezünkben.

Nagyon nyomasztó hely volt az az erdő.

De ami a legfurcsább:Pont abban az erdőben mentünk álmomban,amelyik itt van hozzánk közel!

Szóval azt az erdőt ismerem.

Mentünk tovább,először csak hangokat hallottunk.

Aztán lépéseket.

Majd láttam egy árnyékot az egyik fa mögül.

És előjött Slenderman.

De az az ijesztő,hogy amikor előjött Slenderman,akkor már a többiek nem voltak sehol,csak úgy felszívódtak...

Amikor elkezdett felém jönni,nem tudtam megmozdulni,mert annyira sokkos állapotban voltam.

Amikor azonban elém ért,és el akart kapni,hirtelen felriadtam.

Máskor soha nem álmodtam Slendermannel,és annyira félek elaludni,hogy megint majd Slendermannel álmodok...

Köszi a válaszokat!


2014. máj. 17. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen, aki vele álmodik, az meghal! Ez tény!

Senki nem él örökké.

2014. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ezt nem azért kérdeztem,mert én hiszek a Slendrmanben,csak számomra kicsit furcsa és ijesztő,hogy Slendermannel álmodtam...

Szóval olyan válaszokat nem kérek hogy "Te hülye vagy,mert nei létezik Slenderman!"

Vagy ehhez hasonlókat.

2014. máj. 17. 18:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Elő válaszoló:Azzal teljesen tisztában vagyok,hogy mindenki egyszer meghal....
2014. máj. 17. 18:07
 4/12 A kérdező kommentje:
De,ahogy elnézem nem nagyon értelmezted jól a kérdésem...
2014. máj. 17. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Azt, hogy slendermannal álmodtál azért gondolod, mert olvastál róla. Ha semmit nem tudnál róla, akkor a nevét sem tudnád.


Amúgy ne izgulj, nem létezik, és mindenkinek vannak alkalmasint rémálmai. AMit leírtál, az egy szimpla és tipikus rémálom.


"Nem bírtam megmozdulni"

Nagyon gyakori álom.

2014. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon is jól értelmeztem a kérdésedet, csak éppen ő nem létezik, ezért válaszoltam úgy, ahogy.
2014. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem fogsz egy álom miatt meghalni, nyugi. Ha meg mégis, há~t így jártál. lol Én csak örülnék, ha ilyen történne velem.
2014. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké,köszi a válaszokat,tudom,hogy nem létezik.

Utolsó válaszoló:Igen,ennek én is örülök,csak furcsa.

2014. máj. 17. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Na vajon mit jelent? semmit egyszer úgyis megfogsz halni akár mit teszel ez van!
2014. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom.
2014. máj. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!