Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az mit jelent, ha valaki...

Az mit jelent, ha valaki Slendermannel álmodik?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert valahol azt olvastam,ha valai Slendermannel álmodik,az meghal.

És én is Slendrmannel álmodtam tegnap előtt.

Eléggé ijesztő volt.

Az álom:A történet annyi,hogy egy nagyon nagy,gazdag házban laktam,és onnan éjjel kimentem az erdőbe pár barátommal zseblámpával a kezünkben.

Nagyon nyomasztó hely volt az az erdő.

De ami a legfurcsább:Pont abban az erdőben mentünk álmomban,amelyik itt van hozzánk közel!

Szóval azt az erdőt ismerem.

Mentünk tovább,először csak hangokat hallottunk.

Aztán lépéseket.

Majd láttam egy árnyékot az egyik fa mögül.

És előjött Slenderman.

De az az ijesztő,hogy amikor előjött Slenderman,akkor már a többiek nem voltak sehol,csak úgy felszívódtak...

Amikor elkezdett felém jönni,nem tudtam megmozdulni,mert annyira sokkos állapotban voltam.

Amikor azonban elém ért,és el akart kapni,hirtelen felriadtam.

Máskor soha nem álmodtam Slendermannel,és annyira félek elaludni,hogy megint majd Slendermannel álmodok...

Köszi a válaszokat!


2014. máj. 17. 17:43
1 2
 11/12 Missi_Key ***** válasza:
igen. én is álmodtam vele, és most halott vagyok. már nagyon várunk ideát.
2014. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 EpicNox válasza:

Én is álmodtam vele. Az én álmom története:

Az ágyamban ültem és megláttam egy lényt (nem láttam mert sötét volt a szobámban). Elkezdtem figyelni és ekkor egy sikolyt hallottam és leszaladtam a konyhába (mert az emeleten van a szobám) leültem egy székre és figyeltem a lépcsőt. Ekkor lejött Slender man a lépcsőn de volt arca. Ekkor én megkérdeztem tőle hogy: ugye nem az anyukám arcát vetted el? Ekkor én elsírtam magam lenéztem a földre és megölelt.( Nem tudom őszintén mért sírtam el magam: azért mert nagyon féltem, vagy mert megölelt?)

2014. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!