Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nincsenek reverz állatke...

Miért nincsenek reverz állatkertek? Ez olyan igazságtalan.

Figyelt kérdés
Mármint maga a koncepció. Csak gondolj bele. Állatok és emberek egymást bámulják, és te ezért fizetsz, az állatok meg ingyen kaját és szállást kapnak érte. Miért nincs egy olyan hely, ahol én kapok ingyen kaját, szállást és nőstényt életem végéig, cserébe azért, hogy a zebrák engem bámulhatnak?
2014. jún. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kísérleti stádiumban van a dolog. Néhány hónapig Győzikéék kaptak full ellátást, s mi bámulhattuk. Most állítólag Bódi család lesz így. Várj türelemmel! Fog ez menni.
2014. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem azt akarom, hogy az RTL Klub mélyen tisztelt intellektuális nézőközönsége bámuljon, hanem a zebrák. Azok okosak, és aranyosak, ellentétben a fotelproletárokkal.
2014. jún. 4. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
hát tkp így van, ha sétálsz nőddel az állatkertben, benéz a rácson a majom, a zebra, a tigris.. csak nekünk jóval nagyobb a ketrec, cserébe néha gályázni kell, nincs ingyen
2014. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis ebben van igazság, de így nem kapok kaját, szállást és nőt azért, mert a zebrák is megbámulnak. Pedig amilyen egzotikus nekem a zebra, olyan egzotikus neki a fehér ember. Én is megérdemelném, amit ő kap.
2014. jún. 4. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Megoldható a dolog, csak kell egy erőfeszítés az elején. Legyél celeb. Ha megvan, drogosan, részegen gázolj el valakit. Nem nagyon, csak egy kicsit. Aztán legyen nagy a pofád, sértődj meg az áldozatra.

Megkapod a kényelmes szállást kaját nőt (vagy lehetsz te is csaj), mi meg mint buta zebra bámulunk a Blikk-ben.

2014. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Tényleg megteszitek majd nekem, hogy bámultok a Blikkben? Akkor hozzá is kezdek a projekthez. :)

2014. jún. 4. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!