Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ennyire igazságtalan az...

Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Valakinek ad szépséget, tehetsége, pénzt, agyat meg mindent ami jó, nekem meg nem adott semmit. Nem vagyok se szép (egyenesen ocsmány vagyok),se tehetséges, nem vagyok jó tanuló és egyeltalán nem értek semmihez. Mindenhez szerencsétlen vagyok. Mi lesz így velem? L/19
2012. szept. 29. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így semmi. Ha adsz magadnak két pofont és elkezdesz élni, akkor még lehet. Nyavajgással sosem lehet előre jutni. Szebb is, okosabb is lehetsz, kihozhatod magadból a maximumot. Meg maradhatsz ilyen is, savanyú és depis. Rajtad áll!
2012. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MRC31 ***** válasza:
Akkor szerinted mit szólna olyan akit a saját anyja szőlőkaróval vert majd elárult, mocskolt és küldött bíróságra majd küldött rá egy elmebeteget, hogy megölje a kisfiával együtt? Mit szólna az aki súlyos beteg, elvették a vagyonát, párja megcsalta folyton? Mit szólna az akinek lánygyermekét ellene nevelték, hogy az meggyűlölje őt és amerre járt szidta, hogy nem kap enni otthon meg ruhát sem vesznek neki? Mindezeket egy személyről mondom... Nézz mélyen magadba és ne másokat hibáztass, tegyél a sorsodért, ne panaszkodj.
2012. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De hiába teszek akármit is. Semmi nem sikerül, mert béna vagyok mindenhez. Hiába sminkelem ki magam, egy kicsit sem dob az ábrázatomon.
2012. szept. 29. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld kihozni magadból a maximumot! Lehetsz boldog így is, fel a fejjel! Ha van kedved, beszélgethetünk, úgy könnyebb segíteni!
2012. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El kellene fogadni azt amin nem tudsz változtatni, és változtatni azon amin tudsz.


Csak így működhet. Saját tapasztalat. Pm ben megtalálható vagyok ha konkrét dolgot szeretnél írni.

2012. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!