Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek milyen kiskori félreért...

Nektek milyen kiskori félreértésetek, butaságotok volt? Milyen vicces dolgokat csináltatok?

Figyelt kérdés

Én pl

Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé volt.


Vagy szivárvány helyett mindig szivárlányt mondtam. Attól pedig féltem... :D


Megaztán van egy ilyen mondóka:

Mese mese meskete, kutya segge fekete.

Én pedig azt mondtam : Mese mese meskete, kutya fegge sekete!!! :D


Meg van egy csomó ilyen. Nektek??? Lécci ítjatok!!!



2014. jún. 24. 17:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Félreértés:

Tudtam hogy a lányoknak hüvelye van, mégis azt hittem az ánuszokon keresztül vizelnek XD.

A szegényt azt hittem úgy mondják szegíny, a dinasztiát pedig dinasztriának. Vidékről pedig azt hittem a faluk összefoglaló neve. Tehát nekem Győr, Debrecen, Sopron... nem számított vidéknek :D

2014. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
*ánuszukon
2014. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

:D

Ezek jók :)

Jöhetnek még

2014. jún. 24. 18:15
 4/36 I.B.T. ***** válasza:
60%
Én azt hittem van Isten csak aztán rájöttem hogy biológia.:D
2014. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, h más városokban más nyelveken beszélnek.
2014. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Tesómat elvitte a tatánk bicikliszerelőhöz, ő pedig megkérdezte, hogy hol vagyunk.

Tatám csak annyit mondott Rómában. Ekkor tesóm 4 éves volt, bekajálta de nagyon, majd kb 8 éves volt, mire rájött az igazságra. :D

2014. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

KÖszi :)

Nekem még volt olyan, hogy esküvőn azt mondtam, h Lilinek hívnak, miközben nem XD Én voltam a koszorúslány és a nőci, aki összeadta a házaspárt azt monta nekem, hohgy:

- Lilike, kérlek hozd a gyűrűket. Mindenki azt nézte, hogy ki az a Lili.

3 éves voltam

2014. jún. 26. 19:28
 8/36 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még :)
2014. jún. 26. 19:29
 9/36 anonim válasza:
100%
Nekem sajna nincsenek ilyen élményeim de sokat hallottam. Egyik barátom kistesója azt hiszi hogy a nők kikakilják a babájukat. Szegényke a mai napig nem tudja az igazságot. A másik hogy a fogtündér lány. Azt mondta hogy amikor ő alszik ne erőszakolják meg a lányok. A legjobbat a végére hagytam. Kb. 11 éves koráig azt hitte egyik barátom hogy a nők attól is teherbe tudnak esni ha csókolóznak egy fiúval.
2014. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
pont ilyenkor nem jutnak eszembe a hülyeségeiiiiim xd
2015. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!