Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek milyen kiskori félreért...

Nektek milyen kiskori félreértésetek, butaságotok volt? Milyen vicces dolgokat csináltatok?

Figyelt kérdés

Én pl

Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé volt.


Vagy szivárvány helyett mindig szivárlányt mondtam. Attól pedig féltem... :D


Megaztán van egy ilyen mondóka:

Mese mese meskete, kutya segge fekete.

Én pedig azt mondtam : Mese mese meskete, kutya fegge sekete!!! :D


Meg van egy csomó ilyen. Nektek??? Lécci ítjatok!!!



2014. jún. 24. 17:41
1 2 3 4
 31/36 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Azt hittem, Ázsia egy ország, és Japán Kínában van. Hát igen, már akkor sem voltam egy földrajzi zseni.
2015. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ismerősünet hívják Istvánnak, ezért amikor kicsi voltam, azt hittem, hogy Isten igazi neve is István.


A szüleim mesélték, hogy amíg anyu terhes volt velem, mindig kitátotta a száját és a bátyám lekiabált a torkán, hogy SZIA KISBABA!.


Az öcsém ovis legjobb barátját Márknak hívták, de a kistesóm csak azt tudta kimondani, hogy Májk. Anyuék azt hitték, hogy az öcsinek egy angol csoporttársa van, akit Mike-nak hívnak.

2015. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam, az egyik babámat Moszkva térnek neveztem el. :DD
2015. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Szakadok!!! Nagy sztorik XD Ez a bekiabált a torkán kész vagyok.....


Nekem még a medencésről jut eszembe, hogy 5. osztályos koromban mikor nyaralni voltunk volt egy élményfürdő és én a mély vízbe gyakoroltam, hogy hogyan kell fejest ugrani. Aztán elfelejtettem, hogy a kis vízben vagyok és fejest ugrottam 1 méteres vízbe... Eléggé fájt...


Meg kb kiscsoportosok lehettünk a barátnőmmel és volt neki egy hófehérkés könyve. Azt nézegettük meg nagyba meséltünk egymásnak a sztorit, mintha tudnánk olvasni. Az egyik oldalon aztán ott volt a banya és a csaj úgy megijedt, hogy eldobta a könyvet. Én nem értettem miért felvettem a könyvet, megláttam a képet és én is eldobtam. Aztán egész nap azzal szórakoztunk, hogy a könyvet dobáltuk.


Nameg többször is "megszöktem". Ez arról szólt, hogy a kistáskámba beletettem a kedven játékaimat meg egy csomag kekszet és a házunktól nem messze vártam, hogy egy filmbeillő jelent képpen anyukám kétségbeesve kisírt szemmel rám találjon. De mivel soha senki nem jött értem meguntam és hazamentem. Amúgy szerintem anyu mindig pont rám látott...

2015. aug. 3. 11:01
 35/36 anonim ***** válasza:
Én is tudok egyet! Nem tudom miért, de kiskoromban többször is kipakoltam a fülpiszkálós dobozt. Szegény anyuméknak mindig lesben kellett állni, hogy mikor pakolom ki. :D
2015. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én simán csak kevertem Ausztriát és AusztRÁliát. :D


A Gyros helyett pedig azt írtam, hogy "gyors", azaz fürge.

Azt hittem, hogy csak elírás történt. :D

2020. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!