Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek milyen kiskori félreért...

Nektek milyen kiskori félreértésetek, butaságotok volt? Milyen vicces dolgokat csináltatok?

Figyelt kérdés

Én pl

Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé volt.


Vagy szivárvány helyett mindig szivárlányt mondtam. Attól pedig féltem... :D


Megaztán van egy ilyen mondóka:

Mese mese meskete, kutya segge fekete.

Én pedig azt mondtam : Mese mese meskete, kutya fegge sekete!!! :D


Meg van egy csomó ilyen. Nektek??? Lécci ítjatok!!!



2014. jún. 24. 17:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

kb 7-8 éves lehettem amikor egy esküvő utáni összejövetelen (magyarán: lakodalomban) voltunk, és odajött hozzám egy ismeretlen kissrác (mint én-9), és azt kérdezte tőlem hogy játszunk e valamit, erre én azt mondtam neki hogy nem tudok játszani. Amit úgy értettem hogy fizikailag képtelen vagyok rá, nem tanítottak meg, nem tudom hogy kell :)

Közben persze csak nem akartam vele játszani

2015. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
100%
azt hittem hogy a tarhonya egy gabonaféle
2015. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%

a garázsokról azt hittem, hogy azokban emberek laknak

nővérem azt mondta karácsonykor, hogy csukjam be a szemem és nyújtsak egy szaloncukrot a Jézuskának. én meg elhittem hogy ő vette el xddddx

2015. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ezek nagyoookXD

utolsó, hát ez... XDDD

szakadok

2015. máj. 3. 22:12
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban fodrászhoz mentünk, s rövidre vágta a hajamat , mert azthitte h fiú vagyok (pedig nem). A tesóm kiskoraba azt hitte hogy egy nő akkor lesz terhes ha sokat eszik.Azt is elhitettem vele ,hogyha a vízbe marad fürdéskor miután kihúzta a dugót,akkor leszivhatják őt is a lefolyóba a vizzel eggyütt.
2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Én meg amikor hittem még abban, hogy a Jézuska hozza az ajándékot, egy játék adóvevőt rejtettem el a karácsonyfa alatt amit igazából nem is lehetett használni, mert csak sisteregni tudott. Egész este arra vártam, hogy mikor hallom meg.

Meg egy másik, van az a mondás, hogy elvitte a cica a nyelvedet. Na én kb 3 éves voltam, és azt hittem, hogy a macskák nyelveket szoktak lopni és a kutyák azért kergetik őket, mert a kutya nyelvét elvitte.

Ja és amikor oviba jártam akkor jött a Mikulás a krampuszokkal én meg elhatároztam, hogy ha a krampusz el akar verni, akkor ellopom a Mikulás szánját és elrepülök az összes ajándékkal.

Ja meg erről jut eszembe, hogy próbáltam repülni szőnyeggel, meg úgy is, hogy kiszúrok egy belsőgumit mikor rajtaülök. Már teljes előttem volt, hogy milyen lesz majd amikor a fák felett repülök meg ilyenek. A szőnyegnél szerencsére nem ugrottam le nagyon magasról.

2015. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%
Amikor kicsi voltam beleszívtam a cigibe...a másik oldalrol. 5 éves voltam
2015. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezekkel a hülyeségekkel

Én egyszer elhitettem az unokatesómmal, hogy a padlásunkon vámpírok laknak. Hogy ezt miértm mondtam neki, arról fogalmam sincs...

Jöhetnek méég

mindenkinek megy a zöld kéz

2015. jún. 15. 15:47
 19/36 anonim válasza:
100%

Én feladtam a leckét a szüleimnek a beszélgetésben :D szótár kellett hozzám :D egy-két példa:

tupa = túrós palacsinta

piku = pici kutya (később Pikunak hívták a kutyánkat is :D )

Boka = Boldog Karácsonyt :)

Csebemaki = cseresznye be mag ki :D

anpa = Anya & Apa :D....stb :D

lényegében minden szónak csak az elejét mondtam :D


az egyik ismerősünk pedig pont kisbabát várt mikor kb 4 éves voltam :D és oda mentem megkérdezni hogy mikor fogja kihányni? :)

Szentül megvoltam győződve h a száján fog kijönni a baba :D

2015. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hülye voltam gyerekként. Például azt hittem magamról, hogy tudok repülni, felmásztam a parkban lévő mászokára, ami igencsak magas, és leugrottam. Körülbelül egy hónapig voltam gipszben. Aztán pedig azt hittem, hogy harcos vagyok és folyton verekedem, mert sokszor láttam egy mesében, pontosabban a Dragon Ball-ban, hogy az emberek tudnak repülni és verekedni. Azóta viszont egyszer sem verekedtem semmivel. :D
2015. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!