Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nektek milyen kiskori félreért...

Nektek milyen kiskori félreértésetek, butaságotok volt? Milyen vicces dolgokat csináltatok?

Figyelt kérdés

Én pl

Az egyik babámat kiakartam festeni pillangónak. Csak kb. 2 éves lehettem és tollal álltam neki! Ja és hogy passzoljunk magamat is kifestettem! :D Az én arcomról szerencsére lejött, de a babán még míndig rajta van. Csak azt sajnálom, hogy a baba anyukámé volt.


Vagy szivárvány helyett mindig szivárlányt mondtam. Attól pedig féltem... :D


Megaztán van egy ilyen mondóka:

Mese mese meskete, kutya segge fekete.

Én pedig azt mondtam : Mese mese meskete, kutya fegge sekete!!! :D


Meg van egy csomó ilyen. Nektek??? Lécci ítjatok!!!



2014. jún. 24. 17:41
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

XD ti sem vagyytok semmik

(Még mindig jöhetnek)

2015. júl. 5. 23:31
 22/36 anonim válasza:
54%
Negyedikes voltam amikor apuval elmentünk fogdokihoz.leültem a székre míg ment a tájékoztató jellegű előadás a fogszabalyzorol.utána szólt az orvos h helyezkednek el a székben, h megvizsgalhasson.felugrottam, megfordultam, felterdeltem a székbe es az állam tettem a fejtámlára, jó hegyesen :)) aztán anyu rajtakapott h a kertben 'lezbiztünk' a szomszéd kislannyal.volt sietség mikor meglattuk.fonakul vettem fel a rövidnadragot.azt hittem ha egy házat megvesznek, akk azt pár ember megfogja es elviszi.vagy apu egyszer rajtakapott h smároltam egy párnát.egyszer a postás után küldött anyu egy levéllel küldésre, en meg azt mondtam neki vigye el Amerikába.volt sokszor h fél liter olajat kértem vagy rizskása helyett murkot vittem haza.egyszer a tesom lekapart egy sebet, bekente a punijat es elhitették velem h megjött neki.
2015. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Én az óvodában énekléskor az egyik karácsonyi énekben azt, hogy "hintsél békét a világra" úgy értettem, hogy "pincsér végét a világra". Csak évekkel később jöttem rá, hogy igazából hogy van xD

A stoptáblát úgy mondtam, hogy stropptábla

még írok ha eszembe jut

2015. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sajnos nagyon leégettem a szüleimet vendégségben, mert a vendéglátó nagyon szerette a szegfűt, amit én szexfűnek hívtam, mert a "g" betűt nem tudtam kiejteni. Szóval kérdeztem a vendéglátótól, hogy " Az milyen virág?". Ő mondta, hogy "Szegfű", én meg vigyorogva fordultam anyuékhoz, hogy "Hehe, szexfű". Akkor nem értettem, hogy miért van akkora csend.

Másik pedig az volt, hogy féltem a Mikulástól, és amikor az ölébe akartak ültetni, akkor addig kapálóztam, mígnem ágyékon rúgtam szegény Miki bát.

Később még történt olyan, hogy alsó tagozaton előadást próbáltunk Anyák Napjára, és próba közben a mellettem álló lány hangosan pukkantott. Azt hitték, hogy én voltam és az tanítónő le is korholt érte, én pedig hiába mondtam, hogy nem én voltam. A mellettem álló lány csak lapított, aztán együtt nevetett a többiekkel. Később úgy bukott le, hogy az egyik tanórán ugyanolyan büdöset eregetett, mint korábban a próbán, ráadásul legelöl ült. Akkor már én nevettem rajta jó hangosan.

2015. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer a mamámmal sétáltunk, szembejött egy ismerőse. Mikor elment fél órán keresztül kérdezgettem hogy ,, hoppiggyák" mire rájött hogy azt kérdezem hogy ,,hogy hívják?" XD XDDDD
2015. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban volt egy rajzfilm sorozat, amiben a srácot megcsapta az áram, és szuper képességei lettek. És és a barátnőm meg kitaláltuk, hogy ezt kipróbáljuk, és hozzá kötöttük magunkat a tévéhez, hogy ki-be kapcsolgassuk, de az áram nem csapott meg. :D


Ezt meg hallottam. Egy ismerősöm (ez már sok éve volt) bölcsibe volt, és jött a mikulás. "Énekelj a mikulás bácsinak valami szépet!" Erre ő: "Két csibe a maggitól, a főzés öröm vele bármikor..." XD Nem tudom az egész dalt, de ő végigénekelte.


Ez meg egy másik ismerősöm. Kiskorában kapott egy babát, ami mozgott, és ő kíváncsi volt rá, hogy működik, ezért szétszedte. Kicsi volt, összerakni nem tudta, így hát annyira megijedt, hogy leszidják, hogy elásta a diófa alá. XD Persze kiderült, és összeszerelték neki.

2015. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Bocs, az elsőt elírtam. Én és a barátnőm. :)
2015. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Négy éves koromban voltunk először strandon, simán beleugrottam a nagymedencébe, azt hittem, alapból tudok úszni. Amikor kihúztak, bömböltem, hogy a hülye víz nem bírt el.

A kétszárnyas ajtó tolózárját ajtucsnak hívtam, és volt egy gazdasszonyról szóló mesekönyvem, egyszer álló este bőgtem érte, mert nem értették, mi az a "gazgankocska" (gazdasszonyka), amit akarok.

2015. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Én régen a "vidék" szóról azt hittem,hogy a szerb nagyváros "Újvidék" beceneve/rövidített neve.
2015. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

1. volt nekünk régen egy elektromos kis kocsink. egy napon elaludtam a volán mögött és körbe körbe kezdtem el menni a kocsival

2. kis koromba nem tudtam ki mondani azt hogy: "Vigyázz! Kész! Rajt!" ezért helyette mindig "Tüska tüst!" mondtam :D

3. az anyám egy levest megakart etetni velem de mikor be rakta a számba a kanalat én azt kiköptem és mindenki aki jelen volt elkezdett röhögni és ez nekem nagyon megtetszett ezért következő kanál levest is kiköptem XD

2015. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!