Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudnám elűzni? Mit...

Hogy tudnám elűzni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Régebben a haverom mesélte hogy az ágya alatt lakik egy furcsa szellem szerű hajléktalan és állandóan őt piszkálja ekkor még csak röhögött rajta mindenki .Egy pát hónapja elköltöztek de azóta furcsa dolgok történnek nálam olyan mintha átjött volna hozzám. Elejében még csak a bejárati ajtót nyitogatta valaki mintha bejött volna a lakásba.Mostanában viszont egyre rosszabb a helyzet akár hányszor odamegyek az ágyamhoz állandóan aprót kér tőlem vagy kannás bort akar ha pedig nem akarok adni neki egész este az ágyan alját rugdossa ezért alig tudok aludni tőle egyik nap pedig ültem a gép előtt és olyan mintha a szakállával csikizte volna a tarkómat és mikor hátranézem nem volt ott senki .Már teljesen elegem van belőle főleg mikor adok neki bort mert akkor jó berúg és engem csesztet egész nap a hülyeségeivel.

Hogy lehetne elűzni az ágyam alól?



2013. márc. 23. 13:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Le kell fűrészelni az ágy lábait.
2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ne lépj vele kapcsolatba, ne gondolj rá. Én úgy tudom, hogy ha leszarod, akkor nem zaklat többet.
2013. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

de nagyon büdös és zaklat az aprókkal

hogy lehetne elűzni anélkül hogy szétbarmolnám az ágyam

2013. márc. 23. 15:40
 4/28 anonim ***** válasza:
még egy troll kérdező:D
2013. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy aprót kér meg bort? :D
2013. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Mikor lefekszek aludni vagy az ágyam felé megyek kiszól alóla valaki hogy van-e egy kis apróm vagy hogy hozzá bort

De hogy lehet ne elűzni az ágyam alól?

2013. márc. 23. 17:14
 7/28 anonim ***** válasza:
Porszívózz ki az ágy alatt, a hajléktalan szellemek nem szeretik a tisztaságot.
2013. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Próbáltam már egy seprűvel kipiszkálni de mikor bedugtam az ágy alá a kezem megharapott. Valami más segítséget nem tudtok.
2013. márc. 23. 20:42
 9/28 anonim válasza:
Amúgy már láttad és nem félsz tőle?
2013. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem még nem láttam egy kicsit azért félek tőle de tegnap este elég jól elbeszélgettünk mert nem tudtam aludni
2013. márc. 23. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!