Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon bunkó voltam? Mit...

Nagyon bunkó voltam? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Reggel az egyik régi jó haverom megkérdezte, hogy nincse kedvem moziba menni, mert van egy fölös jegye, amit nekem adna. Én ennek nagyon megörültem, ezért hálából pofánvágtam, elgáncsoltam, majd jól megrugdostam. Jól tettem ? Udvarias voltam ?
2014. júl. 14. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen béna? Hát a másik jegyet el se vetted??? Legalább az ájfónnyát behúztam volna, lúzer... :-D :-D
2014. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, csak kicsit félreérthető. Rossz az, aki rosszra gondol!
2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De hülye aki nem

A helyedben én is ezt tettem volna.. igaz néha kissé túlreagálom a dolgokat

2014. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen korrektül jártál el. Ha ezen esetleg besértődik a haverod, akkor ne törődj vele.
2014. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez volt a legjobb amit tehettél
2014. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy legyen mit kérdezned XDDDD
2014. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így legalább kapott egy kis ízelítőt és kedvcsinálót a mozihoz, mert gondolom akciófilmre mentetek (volna). Máskor egy kicsit visszafogottabban demonstráld a beleélő képességedet, vagy kevésbé élethűen add elő a rátok váró film zanzásított változatát.
2014. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, bunkó voltál! El kellett volna venned tőle mindkét jegyet és utána elmenni megnézni a filmet, aztán egy jó jelenettel a háttérben csinálnod kellett volna egy selfie-t és felraknod face-re!
2014. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!