Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellett volna...

Szerintetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

tudom h elég láma dolog amit most leírok, meg h láma vagyok, de érdekellnek a vélemények.

Az a helyzet hogy két hét és 18 éves leszek. eddig nem nagyon jártam el sehova. haverjaim nem nagyon vannak, csak egy-kettő, de engem sosem keresnek. mindig én keresem őket ha akarok vmit. ha nem írnék nekik akkor soha sem írnának. El szeretnék járni bulizni, meg ilyenek, de amikor elhívok egy havert az nem akar jönni mert többnyire kockul. Most viszont volt ez az évenként megrendezett nyári "fesztivál vagy buli" a summerfest. na oda szoktam kimenni egyedül is. Sok embert megismertem, meg mászkáltunk össze-vissza, iszogattunk, persze csak mértékkel. vizipipáztunk is az egyikük pincéjében. am nem cigizek. csak az a baj h vége a summerfestnek és nem kértem senkitől sem elérhetőséget. el kellett volna kérnem msn címet, vagy telefonszámot? tudom h gyökér vagyok, dehát még ilyen téren sincs tapasztalatom.


2010. aug. 22. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
holl van ez a summerfest?meg hol laksz?ha közelünkben laksz és jó srác vagy akkor beveszünk a csapatba;):D
2010. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pest megye: Tököl

am kösz jófej vagy :D

2010. aug. 22. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nm..hát pest megye stimmel én is itt lakok:D..mind1..azért próbálj meg haverkodni;)
2010. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi. am te hol laksz? mármint melyik városban?
2010. aug. 22. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Cegléd
2010. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen az nincs közel. azért köszi h írtál :D
2010. aug. 23. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elkérhetted volna az msnjüket vagy a telszámukat. Előtte mondasz kis felvezetőt, hogy "ez jó volt, kár h vége, jó lenne még hasonlót összehozni".


Ha nem adják meg (amit kétlek) akkor sem kell aggódni, úgyse látod őket többet nem fogsz égni előttük :DDD Na de komolyra fordítva, szerintem megadják.


Különben ne aggódj, ha a fest-en ment, akkor máskor is menni fog az ismerkedés. ;)

2010. aug. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! jót írtál, tényleg ezt kellett volna tennem. legközelebb meg is teszem :D
2010. aug. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!