Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellett volna tennem?

Pumika17 kérdése:

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
A mai napon hazafele menet találkoztam egy férfival , aki egy biciklit húzott maga után . A bicikli első kereke teljesen el volt deformálódva . Odajött hogy adjam adjam már oda neki a telefonomat , mert elütötték . Gyorsan megnéztem az embert , semmi sérülést nem vettem észre rajta , viszont cigány volt és erősen szesz szagú . Így nemmel feleltem és elmentem . 15 éves vagyok , de nem tudom mi lett volna a helyes döntés ....
2012. márc. 6. 14:31
 1/4 Horváth Derona ***** válasza:
Szerintem jól tetted mert lehet, hogy csak a telefonodra pályázott. Ha meg tényleg elütötték tuti lenne rajta egy-két seb...
2012. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez volt a jó döntés. Mondhatta volna azt is, hogy légyszíves tárcsázd a mentőket, mert megsérültem. De nem, add oda neki.

Miért neki kell felhívni őket? És miért pont egy 15 éves gyereket kér meg?

2012. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Piros pont! Jól tetted.

1. Ha elütik, akkor minimum pár horzsolást szerez

2. Ha mentőre van szüksége, akkor NEM fog mászkálni, pláne nem húzza maga után a bringát.

3. Miért nem az az autós segített neki, aki elütötte? Kötelessége a segítségnyújtás ilyen helyzetben!


Engem már ütöttek el biciklin. Bár nem esett komoly bajom, de a sokktól még beszélni is alig tudtam, nemhogy valakitől elkérjem a telefonját. Viszont az autós segítőkész volt.


Ez a tag csak el akarta csaklizni a telefonodat. Jól tetted, hogy nem adtad oda. Mondd el a szüleidnek, nekik is ez lesz a véleményük.

2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezni a számot, és azt felhívni, majd átadni egy üzenetet.
2012. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!