Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy két köbkilométer...

Kraven kérdése:

Ha egy két köbkilométer térfogatú szubatomizált generátortartályba lecsapódott ólomgőzt fújunk egy áramvonalas izotóp-defibrillátorral, akkor vajon bizonyítható lenne az időutazás disszociatív személyiségzavarra gyakorolt jótékony hatása?

Figyelt kérdés
trollok kíméljenek, ÉRTELMES válaszokat szeretnék

#Einstein #időutazás #heteroterminens elmélet
2014. júl. 16. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mert nem számoltál a bifidusz aktiregulárisszal. Számoljuk újra: két idióta egymásnak szalad, ha Alex 120 km/h val, fut és Isti 145-el akkor az szofisztikáció elve alapján Istinek lesz vajas a kenyere. Sajnálom többször számoltam ki illetve ellenőriztem le és mindig ez jön ki
2014. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vajon igen.
2014. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a vizsgált vajnak disszociatív személyiségzavara van, érdemes megpróbálni a vajon történő bizonyítást, ellenkező esetben viszont teljesen felesleges. Ebben az esetben a két köbkilométeres szubatomizált generátotartályt át kell alakítani konzisztens echoregulátorrá, a lecsapódott ólomgőzt pedig diszpergált ezüst - nitrát sóréteggel kell helyettesíteni. Ilyenkor vaj helyett joghurt is használható.
2014. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jobban átgondolom, ez rosszabb mint amikor a saját gyomrunkat esszük meg, ez nem üt lyukat a tér idő kontinumon.....ez felrobbantja azt
2014. júl. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre gondoltam én is, de vajon mennyivel nagyobb egzisztenciális problémákat vetne fel a WWF receptorában, mint inkább lekváron - amit azért tartok valószínűbbnek, mivel a mormonok szexizmusáig vezethető vissza az a teória - amiből jelen gondolatrendszeremet vezetem le -, hogy a denevérek napi kvantummechanikai szeretetéhsége nem csak Arkhimédésznek, hanem maguknak a fekete lyukaknak is köszönhető oly módon, hogy egy félszer pí átmérőjű féreglyuk verbuválódik a vámpírszemgolyó ösztrogéntartalmából: innen kaptam a bátorságot ahhoz a kijelentéshez, hogy a rozmaringalapú életformák hét generációnként szenvednek disszociatív személyiségzavarnak köszönhető májkárosodásban.
2014. júl. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!