Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ilyen betegség?

Van ilyen betegség?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nekem nincsenek ilyen tüneteim.

Az lenne a lényeg, hogy van a a tudathasadás ( [link] Ugye több személyiség külön névvel emlékezettel stb. Én olyat keresnék ahol nincs külön név emlékezet stb., hanem csak több személyiséggel rendelkezik. Ezt úgy értem, hogy az egyik személyiség kedves és szorgalmas (ez csak egy példa) a másik meg bunkó és lusta, de mind kettő jobbkezes ugyanannyi az intelligencia szintjük stb. és ugyanazt a nevet használják

ugyanavval az emlékekezettel rendelkeznek (legallábis az a 2. kialakulásáig és onnan csak arra emlékeznek amit ők maguk csináltak).

Én utána olvastam a skrizoféniának is ( [link] de ezt se találtam egyezőnek. Ha mégis a skrizofénia vagy a tudathasadás lenne, akkor kérem írják meg azt is.

Előre is köszönöm és elnézést ha zavaros lett.



2014. jún. 16. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
bipoláris zavarra gondolsz?
2014. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem erről hirtelen különböző sémák jutottak eszemben hirtelen, mármint kedves és szorgalmas, de ugyanakkor bunkó és lusta is.
2014. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
leírás alapján a bipoláris a leghasonlóbb, de ott 1 személyiség van brutál hangulatingadozással. (nagyon leegyszerûsítve)
2014. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 16. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Vanegy kedves énem , és egy kegyetlen pszichopata. Ez ellen mit lehet tenni? Mert engem marhára zavar , hogy egyik pillanatban még tök jól beszélgetek valakivel , aztán meg akarom ölni , függetlenül , hogy kiről van szó (legjobb barát,barátnő,...)
2014. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: keress fel egy szakértőt.
2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Megpróbálom kicsit érthetőbben megfogalmazni. Van egy gyerek aki egyébként teljesen normális utál tanulni, szeret játszani. Viszont egy tényező hatására megváltozik a személyisége. (Nem pont az ellentéte, de nem ugyanaz.)

De ugyanaz cselekszik, sőt még tudja is, hogy mit cselekszik, csak a másik személyisége szerint cselekszik.

Kb. az amit az utolsó előtti válaszoló írt.

2014. jún. 18. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
borderline?
2014. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!