Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rászoktam a csapvízre most...

Rászoktam a csapvízre most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég a háziorvosom azt tanácsolta, hogy igyak meg naponta 1-2 liter vizet én megfogadtam a tanácsát és annyira rászoktam, hogy nem tudom letenni a vizet állandóan szomjas vagyok nem kívánom a pepsi kólát, sem a gyümölcslevet, sem az ásványvízet csakis a csapvízet napota 3-4 liter vízit szoktam meginni félek, hogy függővé váltam most mit csináljak?
2014. júl. 31. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálj fokozatosan leszokni, és inkább pálinkát inni
2014. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legjobb függőség.
2014. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is rászoktam. Én annyira, hogy a buszon sem bírom ki csapvíz nélkül, ezért az egyik otthoni csapot leszereltem és egy palackra erősítettem, amiben természetesen csapvíz van. Már csak így vagyok képes az ivásra.
2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Afrikában annak is örülnének . . ...
2014. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat #3 én palackból szoktam inni vagy pohárból szerintem ez hasonló az alkoholizmushoz már egy ideje érzem a mellékhatásokat is például: Sokkal gyakrabban és több időt töltök a WC-n, mint azelőtt nagyon kellemetlen erről beszélnem, de ez van.
2014. júl. 31. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Másoknak van kellemetlenebb XD
2014. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberi test szépségei. Ami bemegy, az kijön. :)
2014. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

ez a gondod?ez a világ legkisseb gondj

a

2014. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!