Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek vicces/ciki története...

Meséltek vicces/ciki történeteket?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen vicces vagy ciki történet, ami veled vagy ismerõsöddel megtörtént. Nevessünk! :)

#vicces #ciki #esemény #vicc történet
2014. aug. 2. 13:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de hátha írnak olyanok is, akik még nem írták le. :)
2014. aug. 2. 15:12
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! (Iskolába járok)

Órán bekiabáltam, egy rossz szót Németül. Na a tanárok 5 percig nem hagyták abba a nevetést. Elég ciki volt, de így visszagondolva már én is elmosolyodom rajta. ;)

2014. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia! Ez jo :) egyik barátom mesélte, hogy 1.-ben elsõ napon nem vitt semmilyen felszerelést, a tanárok meg egész nap rajta röhögtek! Most ez jutott eszembe, ha lesz még, leírom. :D
2014. aug. 2. 18:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. Válaszoló vagyok. Az is jó történet amit te meséltél! ;) Ha majd még eszembe jut ilyensmi történet, megírom! ;)
2014. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm! :) Még egy eszembe jutott: barátom még kiskorában (2-3 évesen) egyszer homokozott egy tanyán, közben sütit evett, aztán valahogy véletlen megevett egy tyúk-ürüléket.. azt mondta, finom volt.. hát ilyen egy gusztusos fiú :D
2014. aug. 5. 18:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez is jó! ;) Ha majd még eszembe jut ilyen történet megírom, de addig is: Barátomék elmentek egy sportáruházba. Ott egy (ismeretlen) kislány kipróbált egy biciklit. Már vagy a huszadik kört menete, és közben folyamatosan nyomta a bicikli csengőjét. (Csing, csing, csing!) Ezt a barátom megelégelte és amikor arra jött beállt elé. Amerre a kislány akart menni arra ment a barátom is. ;D
2014. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kérlek! A legszebb történet az volt, mikor hetedikes koromban Szlovákiába mentünk osztálykirándulni. Az egyik város főterén kaptunk egy óra szabadprogramot, és megfenyegettek, hogy, aki késik, ott marad. Nekünk persze öt perccel a megbeszélt találkozó előtt jutott eszünkbe, hogy fagyizni akarunk. Igenám, de a fagyizó a tér másik végén, a lejtő alján volt és egy csapat külföldi gyerek közeledett felé. Mi rohanni kezdünk lefelé a csúszós díszkövön (egész nap esett az eső). Én hasra estem és vagy három métert csúsztam lefelé. Ráadásul a csapat kölyök is kiröhögött.

De az a sztori is jó, amikor az idei osztály táborban biciklitúrára mentünk. Egy hosszabb lejtőn felfelé kénytelen voltam megállni inni. A biciklim kitámasztója ellenben nem működött valami fényesen. (Értsd: sz@rt se ért.) Nagy nehezen sikerült megtaratnom a biciklit és kiszedni a táskámból a vizem, de én hülye ekkor elkövettem azt a hibát, hogy leraktam a hátizsákot a bicikli csomagtartójára. Az persze leesett. Mikor megkerültem a bicajt és felvettem a táskát, a bicikli dőlt el. Na, ez volt az a pillanat, mikor ordítva földhözvágtam a táskámat. :)

2014. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer történt velem egy jó sztori. Éppen kiraboltam egy kisközértet, mire a rendőrök üldözni kezdtek. Futottam, futottam megsem álltam, nem hiányzott nekem a börtön... A nagy loholás közben hangokat hallottam egy közeli bokorból. Minél közelebb értem a növényhez, annál jobban erősödött a zaj, mintha valaki valamiféle adóvevőn fogna jeleket. Nagyon furcsa volt. Mivel lehagytam a rendőröket, benéztem a bokorba. Óvatosan húztam szét a bokor ágait és egy néger fiút találtam a levelek között kuporogni és éppen ürített. A kezébe egy jó 10 éves rádió és próbál befogni rajta valami műsort. Mire észrevesz és én is felfogtam a szituációt az egyik rendőr tarkón vágott egy gumibottal és rögtön elájultam. Pont belestem a néger fiú ölébe aki, egyensúlyát elvesztve kiesett a bokorból, épp a rend őrének lába elé. A járőrkocsi pillanatok alatt odaért. Beültettek és mellém helyezték a néger srácot is. Ő is kapott büntetést. Míg tartottunk Baracska felé feleszméltem és megláttam a mellettem utazó külföldi utast. Meleg öleléssel üdvözöltem. Elmesélte az életét, bár igaz hogy valamilyen afrikai nyelven válaszolt, én még is ittam a szavait. A fegyházhoz értünk. Késő este volt. Épp osztották a zárkákat mire kiderült a srácról hogy ő volt a csali hogy elkapjanak. Míg eljutott a tudatomig máris kérte a néger fiatalember hogy sikáljam föl a folyosót a fogkefémmel. Mind nevettünk. Ez egy emlékezetes sztori volt :)
2014. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezek is jók :) de.. utolsó, biztos, hogy ez igaz? Nekem nem úgy tûnik.. de mind1 =)
2014. szept. 1. 21:19
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja es 13/l :)
2014. szept. 1. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!