Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Meséltek vicces/ciki története...

Meséltek vicces/ciki történeteket?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen vicces vagy ciki történet, ami veled vagy ismerõsöddel megtörtént. Nevessünk! :)

#vicces #ciki #esemény #vicc történet
2014. aug. 2. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez mind megtörtént!!! Azóta kétszer megmentettem a világot, sok vak ember látását visszaadtam, vettem egy forma1-es csapatot, és New Yorkban van szállodám! :))
2014. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Klassz :D jut eszembe, félisten vagyok :)
2014. szept. 2. 20:24
 13/16 anonim ***** válasza:
Én meg másfél :P :DD
2014. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este ballagtam haza a kihalt úton, egyszer csak csámcsogást hallok, nézek jobbra-balra de sehol senki. Megyek tovább de csak hallom továbbra is a csámcsogást. Megint nézek jobbra-balra de semmi... csámcsogást viszont csak hallom tovább. És ekkor lenéztem az útra hát látom hogy azfalt!
2014. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:D:D:D köszi :)
2014. szept. 24. 15:21
 16/16 anonim válasza:
100%

Nekem kapásból kettő is van, amik elég frissek.

Tesóm haverjának a barátnője lejött Pécsre az egyik hétvégén amikor döglött pénz koncert volt. És ő mutatta nekem, hogy valami random pesti csaj írogat neki, de elég perverz dolgokat, részletesen leírta, hogy éppen maszturbál, hogy mit csinálna vele, stb és mindezt megfejelte pár meztelen képpel is.

Megjegyzem 2 csajról van szó

Így mentek a perverz üzenetek ... én meg mondom add már ide a telefont, ezt a játékot én is tudom játszani. Azt bele is folytunk rendesen a témába én húztam az agyát ő meg elég részletesen mesélt és egyszer csak írta, hogy épp a kutyusával játszik ... hát én is naiv voltam és egyből mondtam neki, hogy küldjön képet. Küldött vagy 3-at is, amin egy kutya épp a csaj lábai közt nyalakodik.

és így a fél társaságnak nyomom az arcába a telefont, hogy ti is azt látjátok amit én?!


A másik még frissebb.

Volt egy csaj, aki bejött haveromnak. Így lementünk közösen kocsmázni a két társaság összeverbúválódott így voltunk vagy 10-12en. Hajnali 2 környékén a kocsma bezárt (Ez már egy fél horror történet) szóval nálunk folytattuk tovább az iszogatást. Megjegyzem itt már mindenki kellemesen részeg volt. Az albérletünk 2 szobából áll és a nagyszobában van egy panoráma üvegablak, ami elválasztja az erkélytől. Na mindenki a nagyszobában ül beszélget én meg kint az erkélyen az egyik csajjal. Egy idő után eléggé magabiztosan éreztem magam és így kellemesen rámásztam, smároltunk a többiek meg bent beszélgettek. Egyszer csak megkérdezi a csajszi, hogy mennyire látni ki a szóbából az erkélyre. Én automazikusan rávágtam, hogy "Áhh, ilyen sötétben semmit se látni bentről." Erre fogta, lehúzta a nadrágomat és elkezdett cidázni. Ők haza mentek és másnap haverom mondja, hogy amikor ők meglátták bentről, hogy a csaj letérdel elém azt mondta megfagyott a levegő a szobában. Mindent tökéletesen lehetett látni.

2014. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!