Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy pasi megteheti, hogy 3...

Egy pasi megteheti, hogy 3 havonta nősül és a faluban lesz élete végére mondjuk 180 db Kovács Józsefné?

Figyelt kérdés

Azért 3 havonta, mert a válás tudom hogy időbe telik, sűrűbben gondolom nem menne. A végére mondjuk lehetne 180 db pici Kovács Józsika is...

Ha valakinek ez lenne az életcélja, sikerülhetne?


2014. aug. 28. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szöszi,max 5 házasságot köthet egy ember,többet nem,
2014. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt az 5 dolgot honnan veszed?
2014. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha mindig elválik, akkor mindig csak egy Kovács Józsefné marad. Tehát ennek nincs értelme. Kovács Józsikát meg annyit csinál, amennyit nem szégyell, ehhez nem kell házasság.
2014. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon korlátlan számban lehet házasságot kötni, ezzel tisztában vagyok.
2014. aug. 28. 08:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, az előző feleségek megtarthatják a nevüket, nem kell névváltozást kérniük, ha nem akarják, ezzel is tisztában vagyok.
2014. aug. 28. 08:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Válás után nem köteles a volt feleség visszaváltoztatni a nevét, így maradhat Kovács Józsefné több ember is. Jogos a kérdés, lehetséges az ilyen.
2014. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as: nincs igazad.

Simán meg lehet tartani a nevet, nem mindenki tér vissza a leánykori nevére.

2014. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Spilerke ***** válasza:

Hát vidéken 2-3 hónapra írják ki az első tárgyalást. De a válás nemcsak három hónapig tarthat van, amelyi három évig eltarthat függően a másik féltől, aki esetleg nem akar válni.

Szerintem már a 3-4 házasság után már egyik nő sem akarna hozzá menni a faluból mert tudnák, hogy válás lesz a vége. :D

2014. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a feleségekkel előre közli, hogy rekorddöntés a cél? :))
2014. aug. 28. 09:54
 10/10 Spilerke ***** válasza:
Hát szerintem nem megvalósítható márcsak a másik fél véget sem. De most komolyan hol találni olyan lányt, aki rekord céljából nősülne, hogy később aztán elváljon? Egyet is nehéz lenne találni, nemhogy 180-at. De gondolom ezzel nemcsak a nősülés világrendját lehetne megdönteni, hanem a nászéjszaka világrendját is. :D
2014. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!